• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bsb Telefon Aksesauarı

Adres :

Malatya Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 837 65 44

Whatsapp 2:

0 (539) 837 65 44

Akıllı telefon kullanımı yaygınlaştığından beri telefon aksesuarı apayrı bir moda haline gelmiştir. Kadınlar artık şık kıyafet kombinlerine uygun renk ve desende telefon kılıfı seçmektedirler. Telefon aksesuarı sektörü mütemadiyen değişim içerisinde ve müşteri portföyü de hızla artmaktadır. Telefon aksesuarı sektörü yalnızca telefon kılıfı değil, koruyucu jelatin, kulaklık, şarj kablosu, adaptör, telefona takılan çeşitli nesneleri de kapsamaktadır.

Firmamız sektöründe öncül bir firma olmasını sık değişen telefon aksesuarı sektörü modasına mükemmel adapte olmasına borçludur. Hızla değişen, gelişen ve kendini yenileyen firmamız müşteri memnuniyetini kendisine yapı taşı olarak görmektedir. Memnun müşteri geri dönütleri bize yaptığımız işi severek yapmanın ve mükemmeliyetçiliğimizin haklı gururunu yaşatmaktadır.

Malatya telefon aksesuar denildiğinde zirvede olmamız bize her zaman kendimizi geliştirmeyi, ürün yelpazemizi genişletmeyi ve her müşterimizle birebir ilgilenmeyi öğretmemiştir. Yılların tecrübesiyle ilk günkü hevesle yolumuza devam etmekteyiz. Sattığımız her ürünün bire bir takibini yapmakta olası bir arıza söz konusu olduğunda sigorta kapsamında müşterilerimizin mağduriyetini yok etmeye çalışmaktayız.

Özgün içeriğe sahip telefon kılıflarımızın mağazamızda toptan veya perakende şekilde satışı yapılmaktadır. Malatya çevresinde en fazla çeşide sahip telefon aksesuar firması olmamız bizi bu işe gönül bağıyla bağlamıştır. Ayrıca kişiye özel telefon kılıfı tasarımı bizim en vizyoner yönümüzdür. Siz değerli müşterilerimizin fikirleri ile isteklerinize bağlı kalarak telefon kılıfı tasarlıyor ve üretiyoruz. Siz değerli müşterilerimizi mağazamıza beklemekteyiz

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR