• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Btc Çay Kazanları

Adres :

Çanakkale Caddesi Sarı Sokak No 15 / 7 Ümraniye/istanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Baltacı

E-Posta Adresi :

gur_is.37@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 545 47 44
Bakir çay kazanları üzerine istenilen logo, yazı, resim ve desenler işlenebilmektedir. Bakır elektrikli çay kazanı ürünlerimizde dış kaplama pres baskı olarak da işlenebilir..
Çay Kazani Özellikleri Standart tam otomatik çay kazanlarımız doğalgaz, LPG ve elektirkle çalışma özelliğine sahiptir.
Firmamız, ikinci el çay kazanı sahibinden alarak revize etmekte, bu ürünleri avantajlı tekliflerle siz müşterilerimize sunmaktadır.
Sıfır fiyatları 2500 ₺’nin üzerine çıkan 2. el çay kazanlarını fabrika çıkışı ürünlerden farksız hale getirerek revize ediyor ve 500 ₺’den başlayan ikinci el çay kazanı fiyatlarıyla siz kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.
Bütün parçaları elden geçirilen ve sistemleri teker teker test edilen ikinci el doğal gazlı ve elektrikli çay kazanı modellerimizle sıfır ürünler arasında bir fark bulmak neredeyse olanaksızdır.
Kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı ikinci el çay kazanları arıyorsanız, her bütçeye uygun çok ucuz 2. el çay kazanı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyiniz.
Doğalgazlı veya elektrikli çay kazanı fiyatlarımız, piyasa şartlarına paralel olarak müşterilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde sürekli güncellenmektedir.
Örneğin piyasada yaklaşık 2500 TL civarında olan sıfır bakır çay kazanı fiyatları, ikinci el ürünlerimizde 900, 800, hatta bazen 700 TL gibi çok ucuz çay kazanı fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.
Çay kazanı servis bakım montaj ariza servisimiz bir telefon kadar yakininizda

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR