• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Btn Veteriner Kliniği

Adres :

Akabe Mah. Edebali Sok. Adalet Plaza A Blok No: 5/c Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Batın Gümüşcan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 248 41 85

Hayvan dostlarımızın koruyucu ve iyileştirici gücü olan firmamız Btn Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com üyesidir. Bizler için gerçek bir dost ve yol arkadaşı olan hayvanlarımız için her daim bir yuva sıcaklığı hissi vermek üzere çalışmaktayız. Teknolojik açıdan donanımlı kliniğimiz ve profesyonel çalışmalarımızla her zaman yanınızdayız. Firmamızda önceliğimiz hayvan dostlarımıza ilgi ve şefkatimizi en iyi şekilde yansıtabilmektir.

Tecrübe alt yapısı ile oluşturduğumuz yuvamızda temel amacımız minik dostlarımız için hijyen ve konfor hizmetini bir arada sunabilmektir. Hastalarımızın tedavi sürecini takip ederken, hasta yakınlarının endişelerini giderebilmeyi amaçlamaktayız. Kaliteli iletişimimizle aklınıza takılan herhangi bir sorunun çözümünde her zaman yanınızdayız.

Minik dostlarımızın sağlık durumu ve bakımı konusunda son derece titiz bir çalışma sergilemekteyiz. Bir yavrunun doğumundan itibaren başladığımız yolculuğumuz üreme ve bakım gibi diğer ihtiyaçların giderilmesiyle birlikte, uzun bir yol arkadaşlığını içerisinde barındırır. Hayvanlara karşı hissettiğimiz sevgi bu yolda en büyük destekçimiz olmuştur. Bununla birlikte sergilediğimiz özveri ile yolumuzu aydınlatıyoruz.

Bulunduğumuz sektörde tecrübeye güç katarak ilerlemeyi sürdürüyoruz. Konya veteriner alanında yakaladığımız başarının gücü ve mutluluğu ile sunduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün artırmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda hastalarımıza şifa ve huzur sağlamak en temel görevimiz. Ekonomik kaygıdan uzak kalite ve güvenli hizmete yakın bir yerdeyiz. Hayvan dostlarınızın tedavisi ve bakımının en iyi şekilde yapılmasını isterseniz en kısa zamanda kliniğimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR