• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bubble Baby Spa İzmir

Adres :

Adalet Mahallesi Folkart Towers B Kule Kapı No: 2508 İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Altıntaş

E-Posta Adresi :

bilgi@bubblebabyspa.com

Whatsapp 1:

0 (530) 957 91 37

Whatsapp 2:

0 (544) 744 91 37

Bebeklerimizin, en kıymetlilerimizin rahatı elbette her zaman ilk önceliğimiz. Bebeklerimiz için kendini güvende hissedebilmeleri çok önemlidir. Özellikle ilk aylarda bebek, yeni dünyaya adapte olabilmek için kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Anne karnındaki fiziki ortamla, dış dünyadaki ortam birbirine taban tabana zıttır. Bebeğimiz alışık olmadığı bu ortamda kendini sürekli huzursuz hissedecektir. Bu yüzden ebeveynler için ilk aylar oldukça zorlayıcıdır. Hem bebeklerimizin hem de ebeveynlerimizin bu dönemde yaşayacağı zorlukları göz önünde bulunduran firmamız alanında uzman kişilerle çalışmaktadır.

Bubble Baby Spa İzmir’de hizmet vermeye başlamıştır. Bu hizmetin size sağladığı yararlar nelerdir? Bebeğimiz ilk aylarda henüz gelişmiş bir sindirim sistemine sahip olmadığı için yediğini hazmetmekte güçlük çeker. Bunun sonucunda bebeğimiz kabızlık, gaz sancısı gibi sıkıntılarla karşılaşır. Bu durum ebeveyn olmayı ilk kez deneyimleyen anne babaları çok endişelendirir. O an, sıkıntı çeken bebeğinin rahatını sağlayıp, huzurunu sağlayamamak her ebeveyni üzer. Beslenme saatleri bebekler ve ebeveynler için işkenceye dönüşür. Bu süreçte uzmanlarımız bebekler için özel geliştirilen yağlarla, modern masaj tekniklerini kullanarak bebeğin rahatlamasını sağlıyor. Masajla rahatlayan bebeklerimizin zamanla gaz sancısı, kabızlık sorunları azalıyor. Bebeğin rahatlaması anne baba üzerindeki stresi de azaltıyor Böylelikle bu süreci kusursuz bir şekilde aşmanızı sağlıyoruz.

Uzmanlarımız bu yöntemi verdiği eğitimlerle ebeveynlerimizin de öğrenmesini sağlıyor. Ebeveynlerimiz bu yöntemleri evlerinde de uygulayarak bebeklerinin rahatlamasını sağlayabiliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR