• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bucak Elektronik

Adres :

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Beycioğlu Ali Ağa Caddesi No: 75/a Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Bucak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 358 46 80

Bucak Elektronik olarak haftanın her günü neredeyse aralıksız hizmet veren işletmemizbirmilyonnokta.comüyesidir. Hizmet verdiğimiz alan oldukça geniş olmakla beraber uygun fiyatlar söz konusudur. Oto sistem, tv kurulum, uydu kurulum, anten kurulum, gibi işlerin yanında teyp tamirciliği, eşya tamiri, lcd kumanda satışı gibi birçok hizmet müşterilerin memnuniyetine sunulmuştur. Yaptığımız işlerin her birine ayrı özen gösteriyoruz ve ayrı emek veriyoruz. Bunun yanı sıra işlemlerimizi her zaman kaliteli malzemelerle yapıyoruz ve memnuniyeti sağlamak adına sağlam ve istikrarlı ilerliyoruz.

Müşterilerimizin taleplerini karşılıksız bırakmamak adına hiçbir isteklerini geri çevirmemeye gayret ediyoruz. Bozulan eski eşyaların yapımı aşamasında bazen yüksek gayret göstermek gerekiyor ve biz bu gayreti göstermek adına elimizden geleni yapmakla kalmıyor, tedarik edilmesi gereken ek alet parçalarını temin etmeye çalışıp tamir etmeye çalışıyoruz. Yapılan tamirler ise eskisinden daha sağlam hale getirmeye çalışılarak yapılıyor. Bu noktada oldukça titiziz.

Osmaniye elektronikalanında işletmemizin sarf ettiği çaba sizlerin beğenisine sunularak geri dönüşlerinizi bekliyor. Hızlı ve sağlam bir çalışma yürütüyor ve geriye dönük sorun yaşamadan ilerliyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek adına ise yerimizde saymıyor gün geçtikçe sizlerin sayesinde daha da geniş alanlara yayılmayı hedef olarak görüyoruz. Ayrıntının, detayın çok olduğu bu sektörde ince eleyip sık dokuyoruz. Çalışmalarımızda en küçük ayrıntıyı bile kaçırmamaya gayret ediyoruz. Size bir telefon kadar uzaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR