• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Budaksan Demir Doğrama

Adres :

Silahtarağa Mah. Fatih Cad. Gül İş Merkezi Sitesi No: 146 F Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İdris Budak - Umut Can Budak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 831 97 55

Whatsapp 2:

0 (543) 597 59 29

Whatsapp 3:

0 (545) 831 97 55

Whatsapp 4:

0 (543) 597 59 29

Budaksan Demir Doğrama kalitesiyle hizmet verdiğimiz demir doğrama sahasında metal dekorasyon uygulamasıyla demire en güzel halini biz veriyoruz. Tekirdağ Ferforje ve Metal Dekorasyon olarak bulunduğumuz bölgenin ihtiyacı olan her türlü metal hizmetlerimizle değerli müşterilerimizin yanındayız.

Demir ile ilgili ihtiyaç bulunan sahalarda metal ile ilgili ne varsa firmamızın kalifiye ve işinin gereksinimlerini çok iyi bilen kadromuzla her nevi dekorasyon, süsleme, inşaat, tesisat gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Günümüzde eski yöntemlerin yerini daha dayanıklı ve dirençli bir malzeme olan çelik almıştır ve firma olarak çelik ve demir ile inşaat sektörü de dâhil olmak üzere çok özel çözümler elde ediyoruz. Çelik dayanaklılığının yanında kurulumu kolay olduğu için kısa sürede istediğiniz sonucu size teslim ediyoruz.

Sıcak ve soğuk su boru tesisatı, çelik çatı, çelik kapı, bina giriş kapısı, apartman kapısı, ferforje kapı, bahçe kapısı, pencere korkuluğu, yangın merdiveni, yangın tesisatı, kızgın yağ tesisatı, kaynak işleri, çelik konstrüksiyon, çelik yapı, prefabrik ev, çelik ev gibi ev ve işyerinize metale ve demire dair ne varsa yapmaya hazırız.

Ayrıca evinizin içinde dekoratif amaçlı kullanmak istediğiniz sehpa, masa ya da piknikte ya da bahçenizde kullanmanız için mangalınızı, barbekünüzü de hazırlıyoruz. Desen, model, tarz olarak siz sadece isteyin biz metale şekil vermede en kaliteli bilgi ve donanımımızla yardımcı olmaya hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR