• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Budem Özel Eğitim

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi 2. Yalçın Sokak No: 19 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rukiye Çakmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 905 09 17

Whatsapp 2:

0 (538) 861 61 19

Bursa ilimizde son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde eğitim hizmeti sunmakta olan Budem Özel Eğitim isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla açıkladı. Eğitim öğretimin insan hayatı için oldukça önemli ve gerekli olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bir insan için eğitim elbette küçük yaşlardan itibaren başlamaktadır. İlk eğitimimizi her zaman annemizden ve babamızdan almaktayız. Daha sonra bilimsel olarak da kendimizi geliştirmek için sistematik bir eğitime adım atmak zorunda olduğumuzu da biliyoruz. Bu nedenle alacağımız sistematik eğitimi en kaliteli ve güvenilir firmadan almamızda can alıcı bir noktadır.

Bursa eğitim, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve çok yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız, işinin ehli çalışanları ile tüm tecrübesini konuşturuyor. Firmamız, bedensel engelli eğitimi, zihinsel engelli eğitimi, öğrenme güçlüğü eğitimi, konuşma eğitimi, dikkat eğitimi, disleksi eğitimi ve fizik tedavi hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Geniş yelpazeli bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, sürekli olarak kendini güncelliyor ve hizmetlerini yenilerini de eklemeyi ihmal etmiyor.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip ederek sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenilir eğitimin detaylarına ulaşabilir ve kendi gözlerinizle görüp değerlendirebilirsiniz. İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Erken kayıt yaparak indirimli fiyatlarımızdan da faydalanmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR