• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buğlem Beslenme Kulübü

Adres :

Ulukavak Mahallesi Çatal Havuz 13.sokak No: 3 Çorum Merkez (atatürk İlköğretim Arka Çıkış Kapısı) Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Koca - Mustafa Koca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mustafakocaoglu19@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (542) 293 61 83

Whatsapp 2:

0 (533) 439 43 24

Whatsapp 3:

0 (542) 293 61 83

Whatsapp 4:

0 (533) 439 43 24

Beslenme, insan hayatının devamı için ilk şarttır. İnsan metabolizmasının hayatta kalabilmek için bir aç kalma sınırı olduğu gibi sağlıklı olabilmesi için de günlük alması gereken bir besin değeri vardır. Oysa toplum olarak beslenme konusunda pek de dikkatli olduğumuz söylenemez. Bu da gerek kısa vadede gerekse uzun vadede pek çok probleme, hastalıklara ve rahatsızlıklara neden olur. İşte Çorum merkezde faaliyet göstermekte olan Buğlem Beslenme Kulübümüz ile bu alanda köklü değişiklikler yapmak amacıyla yola çıktık. Danışanlarımızın beslenme alışkanlıklarında ufak değişiklikler yaparak daha sağlıklı ve daha konforlu bir yaşam sürmelerini hedefliyoruz. Ardımızda bıraktığımız yıllarda yüzlerce danışanımızla bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyor, her geçen gün daha geniş kitlelere ulamaya çalışıyoruz.

Çorum danışmanlık sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak dünyanın en seçkin beslenme markalarından birisi olan Herbalife’ın temsilciliğini yapıyoruz. Elli yılı aşkın süredir dünyanın otuzu aşkın ülkesinde ürünlerinin satışını yapan marka, ürünlerini tüketicilere bağımsız üyeleri aracılığıyla ulaştırmakta, bağımsız üyeler bir taraftan ürün satışı, diğer taraftan ise beslenme danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda markanın ürünlerinin satışını yapmak isteyenler de bağımsız üyeler kanalıyla abonelik başvurusunda bulunabilmektedir.

Firma olarak beslenme danışmanlığı, Herbalife ürün satışı ve üye kaydı gibi bütün seçeneklerde güvenilir, kaliteli hizmet sunuyoruz. Kişiye özel beslenme programları eşliğinde danışanlarımızın en ideal formlarına kavuşabilmeleri, daha aktif bir yaşam sürmelerine destek oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR