• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buğlem Çatı ve Oluk Sistemleri

Adres :

Çay Mah Ela Bahriye Oral Bulvarı No: 94 Düzce Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Kara

E-Posta Adresi :

blak_davut@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 620 38 89

Whatsapp 2:

0 (541) 620 38 89

Çatılar yapılarınızın en üst kısmında bulunur, hem sizleri hem de yapınızı her tür hava durumundan koruyan bölümdür. Oluk sistemleri ise çatılarınızın kenarlarında bulunur ve yağmur ve kar suyunu tahliye etmekte görev alır. Binalarımız için bu derece önem taşıyan çatı ve oluk sistemlerinin yapım ve tamiratı da aynı derecede büyük önem taşır. Biz, Buğlem Çatı ve Oluk Sistemleri olarak Düzce çatı oluk sistemleri alanında sizlere yapım ve tamirat hizmeti sunuyoruz.

Buğlem Çatı ve Oluk Sistemleri olarak sizlere Düzce merkezde farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında çatı yapımı, tamirat işleri, oluk işleri, yağmur inişleri, baca dibi, duvar dibi ve baca şapkası bulunmaktadır.

Baca şapkasının işlevi bacaya kar, yağmur ve rüzgârın girmesini engellemektir. Yağmur inişleri suyu oluklardan zemine taşır, böylece yapınızın duvarlarını yağmur suyundan korur. Baca dibi ve duvar dibi çözümleri ise su yalıtımında rol oynayan diğer hizmetlerdir. İşletmemizden alabileceğiniz Çatı ve oluk yapım ve tamiratı ile bunun yanı sıra baca şapkası, yağmur inişi, baca dibi ve duvar dibi çözümlerinden de faydalanarak binanızın su yalıtımını tamamlayabilirsiniz.

Düzce içinde çatı ustasına ihtiyacınız olduğunda, çatı ve yağmur oluk işleriniz olduğunda ve diğer su yalıtım çözümlerinden faydalanmak istediğinizde işletmemiz hizmetinizdedir. İşletmemiz, inşaat sektöründe, çatı ve oluk sistemleri alanında tamirat ve yapım hizmetlerini siz müşterilerine sunar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR