Şirketimizin Sosyal Faaliyetleri Sebebiyle Bugün Sizlere Telefonla Hizmet Veremiyoruz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buğlem Teknik

Adres :

Nazilli/aydın Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Şen

E-Posta Adresi :

madran_009@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (544) 253 90 09

Isınma ihtiyaçlarının karşılanması bizler için büyük öneme sahip olan zaruri ihtiyaçların başında gelmektedir. Bu yüzden gerekli olan bu ısıma ihtiyaçlarının ev, işyeri ve diğer mekânlarda kullanımı önemli bir noktadır. Geçmişten günümüze kadar birçok farklı ısınma yöntemi ile bu ihtiyaç karşılanmış olup, günümüzde doğaya daha az zarar vermesinden dolayı ve konforlu olmasından dolayı doğalgaz ile ısınma işlemlerinin kullanımı daha büyük bir rağbet görmektedir. Ancak her sistem gibi bunlarında bakım ihtiyaçları ve arıza durumunda onarılmaya gereksinimleri vardır. Buğlem Teknik olarak bizlerde sizlere bu profesyonel petek temizlik işlemleri uygulamalarının hizmetini vermekteyiz.

Buğlem Teknik olarak Aydın ilinin Nazilli ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Aydın tesisat ve bakım onarım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci yapımızla hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

İşletme olarak her marka kombi ve peteğin yıllık temizlik işlemlerini profesyonel olarak sağlamaktayız. Temizlik işlemlerimizde kaliteli ürünler ve son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Profesyonel çalışan kadromuz ile bu işlemleri sizlere sağlayarak, daha çok ısı kazanımı ve daha az doğalgaz enerji tüketimi konusunda sizlere deste olmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR