• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buğra Tesisat

Adres :

Çatalca İstanbul İstanbul » Çatalca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Akca

E-Posta Adresi :

nht1453@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 833 71 96

Whatsapp 2:

0 (546) 212 64 09

Tesisat sistemleri bir yaşam alanının olmazsa olmazıdır. Su, elektrik, doğalgaz gibi tesisat sistemleri mekanlarda yaşam konforunu, hijyeni, sağlığı ve estetiği beraberinde getirir. Tesisat sistemlerini döşenmesi, tamiri, bakımı, onarımı gibi zorunluluklar da zaman zaman ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda hızlı ve kesin müdahale edilmeli, mutlaka işin uzmanınca işlem yapılmalıdır. Aksi taktirde tesisat sistemlerine, hatta yapılara zarar verilebilir. İstanbul Çatalca’da bulunan Buğra Tesisat firmamız ile bizler uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve uygun fiyat avantajlarının sembolüyüz.

İstanbul tesisat ve bakım onarım sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bizler ilk günden bu yana aralıksız çalışıyor, tecrübemizi ve bilgi birikimimizi her gün daha ileriye taşıyor, daha geniş kitleleri profesyonel çözümlerimizle tanıştırmaya devam ediyoruz. Önceliği her zaman siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetine veriyor, ihtiyaçlarınızı tespit edip gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçiriyoruz. Hizmet kalemlerimizi sürekli arttırıyor, daha iyisi ve daha fazlası için çalışıyoruz. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen tesisat firmalarından birisi haline gelmiş olsak da başarılarımızla tatmin olmuyor, hep daha iyisi hedefiyle ilerliyoruz.

Firma olarak alanında tecrübe sahibi, kendini geliştirmeyi iş ahlakı sayan, güler yüzlü hizmet şiarıyla işin mutfağında yetişmiş bir kadroya sahibiz. Uzman kadromuzla birlikte tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizliği, petek yıkama işleri, yerinde koltuk yıkama, bilgisayarlı su kaçağı tespiti ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR