• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buhara Masaj Salonu

Adres :

Ereğlikapı Mahallesi 1405 Sokak No: 8/2 Aksaray Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Uslu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 570 20 20

Whatsapp 2:

0 (546) 570 20 20

Aksaray sağlık sektörü içerisinde kurulmuş olan firmamız, bu sektör içinde en modern, en klasik ve en kaliteli uygulamaları bir arada sizlere sunmaktadır. Uygulamalarımız arasında 5000 yıllık geçmişe dayanan alternatif tıp uygulamaları olduğu gibi aynı zamanda yeni bulunan teknolojik uygulamalar da yer almaktadır. Tek bir çatı altında masaj ve diğer hizmetlerimiz ile sizlere sağlığı ve rahatlığı sunuyoruz. Unutmayın ki vücudunuz ne kadar iyiyse, zihnen de o kadar iyi olursunuz.

Sağlık sektöründe Aksaray masaj salonu olarak sırt masajı nerede yapılır sorusunun ilk cevaplarında yer alan firmayız. Sırt ağrıları kişinin yaşam kalitesini düşüren ve ağrı çekmesine neden olan en büyük etmenlerden biridir. Sırt ağrılarının giderilmesi için geliştirilmiş olan yöntemlerden, masaj uygulamalarına kadar hepsini sizlere sunuyoruz. Bu alanda gerekli eğitimleri ve sertifikaları almış masaj uzmanlarımız kaliteli hizmeti sizlere sunar.

Aksaray içerisinde temiz masaj salonları arasında yer alan firmamız erkeklere özel masaj salonu hizmeti ve bayanlara özel masaj salonu hizmeti de vermektedir. İstediğiniz konforda sağlık hizmeti almanız için her ayrıntı sizler için düşünülmüştür. Bu hizmetlerimiz içerisinde boyun masajı, boyun fıtığı tedavisi, manuel terapi, sırt masajı, alternatif tıp yöntemleri yer almaktadır. Sülük ve hacamat yöntemleri de bu alanda deneyime ve bilgiye sahip olan uzmanlarımız tarafından sizlere sunulur. Kısa süre içerisinde boyun, sırt bölgelerinde olan ağrılardan ekibimiz sayesinde kurtulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR