• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulut Ayna

Adres :

Yukarı Dudullu Mah. Divan Cad. Sakızağacı Sk. No: 4ümraniye -istanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Bulut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@bulutayna.com

Whatsapp 1:

0 (532) 796 62 85

Whatsapp 2:

0 (532) 796 62 85

İstanbul cam dekorasyon sektörü içerisinde yer alan firmamız bu alanda en kaliteli malzemeler ile en profesyonel işçiliği bir arada sizlere sunmaktadır. Eviniz, işyeriniz için en estetik görünümlü olan cam dekorasyon ürünlerimiz ile sizlerde kısa sürede farkı yaşayabilirsiniz.

Cam dekorasyon işlemlerimizde kullanmış olduğumuz camlar, hem 1.sınıf kalite hem de çeşitli modellerden oluşmaktadır. Bu konuda her zevke ayak uydurmak için cam modellerimizde çeşitliliği fazla tutuyor ve her alanda kullanıma uygun cam modelleri sunuyoruz.

Cam dekorasyon modellerimiz arasında baklava cam ayna modelleri, ayna cam modelleri ve diğer cam modelleri yer almaktadır. Baklava ve ayna cam modelleri bu sektör içerisinde en çok tercih edilen cam modeli olmaktadır. Birbirinden farklı alanlar içinde kullanıma uygundur.

Özellikle şık salon tasarımlarında baklava cam modelleri tasarımları en çok tercih edilen model olmaktadır. Hem ortamın hem de bulunduğu eşyanın şıklığını ve estetik düzeyini arttırır. Ustalarımız en kaliteli baklava ayna cam modelleri ile şık evleri ve şık mekânları sizlere sunmaktadır. İşyerleri, kafe ve restoranlar baklava ayna cam modelleri en çok kullanan yerlerdir. Bu mekânların genel konseptine en uygun baklava ayna cam modellerini sizlere tek bir çatı altında sunuyoruz.

Baklava ayna cam modellerinin hem imalatını hem dekorasyonunu hem de montajlamasını gerçekleştiriyoruz. En uygun fiyatlar dâhilinde bizlerden cam modeli siparişi verebilir ve kaliteli hizmetin ayrıcalığını uygun fiyata çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR