• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulut Koltuk Döşeme

Adres :

Atatürk Mah.29 Mayıs Cad.112/b Kahraman Kazan Ankara Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Bulut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yb73636@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 464 79 82

Whatsapp 2:

0 (534) 464 79 82

Nano teknoloji ile kumaş, koltuk döşeme, dekorasyon ve mobilya satım işlemleri en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlara firmamız sayesinde sunulmaktadır. Daha uygun hizmeti elde edebilmek sizlerin elinde, araştırdığınız firmalar arasında ve bu sektörde öncü bir firma olduğumuzu iddia ediyoruz ve bu iddiamızı ispatlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Daha uygun, daha modern, daha kaliteli hizmetin bir arada bulunduğu firmamız yıllardır siz kıymetli müşterilerine uygun cevaplar vermektedir. İstediğiniz arzu ettiğiniz hizmet kısa sürede sizlere ulaştırılmakta ve daha uygun çözümler önerilmektedir. Yıllardır müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle motivasyonumuzu daha yüksek tutuyoruz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunmanın yollarını araştırıyoruz. Dilerseniz hizmetlerimizi ayağınıza kadar taşıyoruz.

Öncelikle hangi koltuklarınızın nasıl bir işleme ihtiyaç duyduğunu ölçmek için sizlere deneyimli bir ustamızı gönderiyoruz. Daha sonra ustamız işlem yapılacak olan koltuklarınızın ölçüsünü alarak bir iş planı ortaya çıkarmaktadır. Bu iş planına göre bir ücret uygulaması yapmaktayız. Ancak sizlere ekstradan ücret çıkarmaktan kaçınmaktayız.

Ankara koltuk döşeme olarak başkentte sizlere mükemmel hizmetin kapılarını aralamaktayız. Birbirinden farklı renk ve desenlerimizle kendi tarzınıza uygun mobilyalara sahip olmak sizlerin de hakkınız. Bizler sunduğumuz hizmetlerde bu anlayıştan ödün vermemeye dikkat ediyoruz. Dilediğiniz özelliklere sahip mobilyalar üretiyoruz. Tarzınızı ortaya koymanızda yardımcı oluyoruz. Aradığınız en kaliteli hizmet sunan firma olmaya özen göstermekteyiz. Sizler de kolayca hizmetlerimizden faydalanabilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR