• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulut Temizlik

Adres :

Trabzon/ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berk Tokel

E-Posta Adresi :

btokel@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (537) 635 96 05

Mobilyalarınızın bir numaralı dostu olarak yıllardır sizlerin hizmetindeyiz. Bizlere teslim ettiğiniz ev veya iş mobilyalarınızı sizlere ilk gün almış gibi tertemiz teslim ediyoruz. Bir koltuk yıkama firması olarak son teknoloji ile donanımlı bir ekipmana ve işinin uzmanı bir ekibe sahibiz. Hizmet verdiğimiz ekipman ve ekiple sizlere sunduğumuz hizmetin farkını ve kalitesini ortaya koyuyoruz. Böylelikle siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış oluyoruz. Bir ticari firma olmanın ötesine geçerek özverili ve güler yüzlü personellerimizle sizlerin gönüllerini kazanıyoruz. Bir firma olarak her zaman kendini geliştiren, son gelişmeleri takip eden ve değişime ayak uyduran bir anlayışla ilerleyerek emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Trabzon temizlik sektöründe sizlere sunduğumuz hizmetlerin kalitesiyle farkımızı ortaya koyduk ve tercihleriniz arasında ilk sırayı aldık. Hizmet verdiğimiz sektörde geniş müşteri kitlesine sahip olduk. Kurulduğumuz ilk günden beri sizlere daha kaliteli hizmet sunmak adına kendimizi geliştirdik ve bugünlere geldik. Bu süreçte bizleri tercih eden siz müşterilerimiz en büyük motivasyon kaynağımız oldunuz. Bizlere gösterdiğiniz teveccühe layık davranmak adına her defasında daha iyi hizmet vermenin gayreti içinde olduk.

Firmamız; koltuk, çekyat, sandalye, oto koltuk yıkama hizmetleri ile sizlerin huzurundadır. Sizlere sunduğumuz hizmetleri en makul fiyatlar ve her mevsim deva eden kampanyalarla taçlandırmaktayız. Bizlere müracaat etmeniz adına aradaki engelleri kaldırıyoruz. Sadece bizleri aramanız yeterli olup ivedilikle hizmetinizi görmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR