• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burak Mühendislik

Adres :

Yenicami Mah. Bafra Cad. No: 106/a Samsun » Alaçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Taban

E-Posta Adresi :

burakktabann@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 970 03 55

Isınmak herkesin problemlerinin başında gelir. Özellikle kışları ev, iş yerleri gibi birçok yerin soğuk olmasından yakınmaktayız. Günümüzde çeşitli ısınma araçları ve seçenekleri ortaya çıkmıştır. Bunların başında da artık çok yaygınlaşan ve herkse tarafından tercih edilen doğalgaz gelmektedir. Bizde Burak Mühendislik olarak bu hizmetlerle sizleri buluşturmak için Samsun’da hizmet vermekteyiz. Birçok işlemimiz bulunmakta olup sizlere her konuda yardım etmeyi amaçlamaktayız.

Doğalgaz tesisatı satış ve kurma işlemimiz bulunmakta olup bunun yanında merkezi ısıtma sitemi kurulumu, mekanik tesisat kurulumu, kalorifer sistemleri kurulumu, kazan dairesi kurulumu, ücretsiz doğalgaz keşif hizmeti, ısı pompası sistemleri, ana kolon tesisatı gibi çeşitli ve birçok işlemimiz mevcuttur. Sizin evlerinizin ya da iş yeri, salon, otel, restoran gibi her türlü yerinizin ısınma ve çeşitli işlemleriyle ilgilenmekteyiz. Özellikle evlerinizde sıcak ve keyifli bir ortamda oturmanızı sağlamaya çalışmaktayız. Samsun tesisat ve bakım onarım olarak kombinizde oluşabilecek her türlü problemlerle ilgilenmekte ve bütün bakım, onarım ve tamir işlemlerini yapmaktayız.

Radyatör satışımız da mevcuttur. Yine petek temizliği de yapmakta olup bizleri arayabilirsiniz. İşlemlerimiz uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. İşlemlerimiz sırasında kullanılan ürünler en son kalite olup işlemlerimiz son teknolojilerden de faydalanılarak yapılmaktadır. Yine uygulamalarımız en hızlı şekilde ve güvenle yapılmaktadır. En kısa sürede sizlerle hizmetlerimizi buluşturmak amaçlanmaktadır. Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimiz olup bizleri gönül rahatlığıyla ve güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR