• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burak Veteriner Kliniği

Adres :

Argıncık Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No: 190/d Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Perk

E-Posta Adresi :

burakvet38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 436 17 88

Burak Veteriner Kliniği, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Kayseri evcil hayvan sektöründe verdiğimiz hizmetle değerli küçük dostlarımız için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sokak hayvanları ve evcil hayvanlar için verdiğimiz hizmet sayesinde küçük dostlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama sahip olmasına yardımcı oluyoruz.

Sokakta, bahçede veya evde beslenen hayvanlar düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmelidir. Bazı durumlarda hayvanlar zorunlu sağlık hizmetine ihtiyaç duyar. Bizler aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübe doğrultusunda hayvanlar için sağlık hizmeti vermekteyiz. Tam donanımlı veteriner kliniğinde evcil hayvanınızın ihtiyacı olan tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Kan testi, sağlık muayenesi, diş kontrolü, kırık veya çıkık tedavisi, ameliyat, aşı kontrolü… Bizler tam donanımlı kliniğimizde birçok işlemi gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda uzman kadromuzla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Beslediğiniz ya da sorumluluğunu aldığınız hayvanla ilgili sorularınızı sorabilir, doğru cevaplar bulabilirsiniz. Böylelikle bilgi sahibi olur ve daha kolay hareket edebilirsiniz.

Hayvanlar için verdiğimiz hizmeti en iyi seviyede gerçekleştiriyoruz. Önceliğimiz onların sağlığı olduğu için işimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Kendimizi bu alanda geliştiriyor, daha iyi çalışmalar gerçekleştirmek için özen gösteriyoruz. Yeniliğe ve gelişime açık olmamız sayesinde hizmet verdiğimiz sektörü yakından takip ediyoruz. Bu sektörde gerçekleşen yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, daha iyi seviyede çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizler de sorumluluğunu üstlendiğiniz küçük dostunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan sağlık hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR