• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burcu Çolak Güzellik Diyetisyen ve Zayıflama Merkezi

Adres :

Merkez: Yavuz Selim Mah. Ptt Cad. No: 2/7 Çubuk Ankara -- Şube: Atatürk Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No: 27/b Kahramankazan Ankara Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Çolak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burcuclk80@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 430 79 86

Whatsapp 2:

0 (546) 106 36 56

Whatsapp 3:

0 (505) 640 70 13

Güzel ve bakımlı olmayı seven herkesin hizmetlerini beğendiği merkezimiz Burcu Çolak Güzellik Diyetisyen ve Zayıflama Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara güzellik merkezi firmaları her ilde olduğu gibi Ankara’da da son zamanlarda sayı olarak hızlı bir artış göstermiştir. Bizler firma olarak müşterilerimiz için; lenf drenaj ödem tedavisi, beslenme danışmanlığı, buzlu lazer epilasyon, profesyonel cilt bakımı, kirpik lifting uygulaması, g5 selülit masajı, kalıcı makyaj uygulamaları, ipek kirpik uygulamaları, bölgesel zayıflama ve diyetisyen danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Merkezimizde her müşteri ayrı salona alınır ve işlemleri o şekilde yapılır. Her müşteriden sonra salonlarımız dezenfekte edilir. Hizmetlerimizden hem erkek hem de kadın müşterilerimiz yararlanmaktadır. Erkek müşterilerimiz en çok kaş tasarımı, bölgesel zayıflama ve epilasyon hizmetlerini talep etmektedirler. Müşterilerimizin memnun olması bizim çok önem verdiğimiz bir konudur. Merkezimizdeki her müşteri işlemler sonrasında mutlu olsun diye her yeniliği gelişmeyi takip edip merkezimizde uygulamaktayız. Uyguladığımız işlemler kesin sonuç veren işlemlerdir. Uyguladığımız tüm ürünler ve kullandığımız tüm makineler kaliteden ödün vermeden temin ettiğimiz ürünlerdir.

Firmamız uzun süredir bu sektörde başarılı hizmetler vermiş ve bu nedenle de sektörde öncü vasfını üstlenmiştir. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre çok çok uygundur. Özellikle zaman zaman yaptığımız kampanyalarda daha avantajlı hale gelen fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Web sitemizden hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca bize irtibat numaralarımızdan ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR