• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burotime

Adres :

Adnan Menderes Bulv No 13/b Kütahya Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Özgür

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

abdullah@ukarofis.com

Whatsapp 1:

0 (542) 595 43 43

Whatsapp 2:

0 (542) 595 43 43

Kütahya’nın Merkez ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Burotime firması olarak bizler Kütahya mobilya sektöründe ihtiyaç duyulan geniş ürün çeşitliliği ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Mobilya sektörü için Kütahya Merkez’de gerekli olan üretimi ve mağazacılık hizmetlerini bir arada siz müşterileriyle buluşturmaya devam eden bir firma olarak bizler her zaman müşteri memnuniyetine önem veren ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen bir firma olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu sayede siz müşterilerimizden bizlere ulaşan siparişlere en iyi şekilde cevap verirken çok sayıda mobilya ürünü ve her ürünün kendi içindeki çeşitlerle sizlere hizmet vermeye de devam ediyoruz.

Geniş mağazalarımız sayesinde tüm ürünleri detaylı bir şekilde incelemenizi sağlarken kataloglar üzerinden beğendiğiniz her ürünün gerçek halini veya onunla aynı modelde olan bir başka muadilini de yakından en kısa sürede incelemenize uygun zemin hazırlıyoruz. Bu sayede çok kısa sürede en doğru kararı verdiğinizden emin olmanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Mobilya çeşitlerini çok geniş bir çerçevede sizlerle buluşturan Burotime olarak bizler deneyimli satış personelimizle birlikte sizlere mobilya ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm konularla ilgili olarak doyurucu cevapların verilmesini de mümkün hale getiriyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz satışlarla siz müşterilerimize güvenilir ürünler sattığımız konusunda iyi bir referans tabanı oluştururken garantili bir şekilde sizlere ulaşan ürünlerimiz sayesinde de ürünler hakkında yaşayabileceğiniz problemleri en kısa sürede çözebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR