• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burrata Otomotiv Kuba Rks Benelli

Adres :

Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi No 91/c İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Batuhan İçli

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 202 33 27

Birmilyonnokta.com üyesi olan Burrata Otomotiv Kuba Rks Benelli, İstanbul otomotiv sektöründe hizmet veriyor. Otomotiv sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak oldukça zordur. Sektörde uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız ise müşteri memnuniyetini daima yüksek tutmayı başarmaktadır. Firmamız uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekte. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle vermiş olduğumuz bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz.

Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firmamızda alım satım işlemleriyle ilgileniyoruz. Aynı zamanda tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda kalite standartları kapsamında çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Bakırköy üzerinde bulunan firmamızda bisiklet ve motosiklet satışı yapılmaktadır. Farklı renk ve modellerde satışa sunulan bu ürünler orijinal ürünlerdir. Satışa sunulan her ürün için doğru fiyat aralığı belirlenmektedir. Bu sayede müşterilerimiz maddi zarara uğramadan ihtiyacı olan bisikleti veya motosikleti alabilir.

Günümüzde farklı özelliklerde bisiklet ve motosiklet üretilmektedir. Üretilen bisiklet ve motosikletler firmamız aracılığıyla satışa sunulur. Model farklılığı olduğu gibi modellerde renk farklılığı da görülmektedir. Firmamız satışa sunulan her aracın sorumluluğunu alır. Araçlar herhangi bir aksiliğe neden olmaz. Çünkü araçlar orijinaldir ve kullanılmamıştır. Maddi ve manevi zarara uğramadan ihtiyacınız olan aracı satın almak için sizler de firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Bizler sektörün güvenilir ismi olarak kalite standartları kapsamında hizmet vermeye devam edeceğiz. İhtiyacınız olan araçlar için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR