• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Baskı

Adres :

Hamitler Mah. Hacıbektaş Cad.no: 52 Osmangazi/bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Altuntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@bursabaski.com.tr

Whatsapp 1:

0 (539) 683 22 16

Her türlü baskı hizmetleri ile sizlerin huzuruna çıkmaya devam ediyoruz. Bir firma olarak işinin ehli ve güler yüzlü bir ekiple sizlerin hizmetindeyiz. Bizler sizlere sunduğumuz hizmetlerle taleplerinize karşılık veriyoruz. Yaptığımız işin gereği olan her türlü ekipmana sahip bir firma olarak son teknolojilerle sizlerin hizmetindeyiz. Hizmet çeşitliliği ile basın yayın sektöründe geniş yelpazede pek çok talebe karşılık veriyoruz. Sizlere bu hizmetleri sunarken müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olmanın gereği ile hareket ediyoruz. Bu doğrultuda kaliteli ve sağlam iş çıkarmak adına üzerimize düşeni yerine getiriyoruz. Baskı hizmetleri için gerekli her türlü donanım ve yeterliliğe sahip bir firma olarak sizlerin huzurundayız.

Bursa basın yayın sektöründe sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerin neticesini alarak sizlerin ilk tercihi olduk. Bizler sizlere beklentilerinizi değil beklentilerinizin ötesinde ideal hizmetleri sunmaya gayret gösteren bir firma olarak huzurunuzdayız.

Firmamız; vinil afiş branda, zemin vinil germe tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, stiker baskı, kartvizit basımı, broşür basımı, baskılı reklam ürünleri, matbaa ürünleri, iç dış mekan reklamı, kompozit tabela yapımı ve daha pek çok seçenekle sizlerin hizmetindeyiz. Sizlere bu hizmetleri uygun fiyatlar ve kampanyalarla sunuyor ve bütçenize hitap ediyoruz. Bir firma olarak üzerimize düşeni yapıyor ve bizlere müracaatınız için aradaki bütün engelleri ortadan kaldırıyoruz. Bu geniş hizmetlerimizle sizlerin uğrak adresi olmayı başardık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR