• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Gaz Yetkili Firma

Adres :

Sakarya Mah Celal Bayer Cad No : 50/a Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Koyuncu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@solarisisistemleri.com

Whatsapp 1:

0 (535) 680 86 00

Whatsapp 2:

0 (535) 680 86 00

Doğalgaz, son yüzyılın en önemli petrol ürünüdür. Adeta yaşam standartlarını yeniden dizayn etmiş, insanlığa apayrı bir deneyim sunmuştur. Isınma ihtiyacını ve sıcak su ihtiyacını karşılamanın en pratik, en güvenli ve temiz yolu doğalgazdan geçiyor. Doğalgaza sahip olmak için ise alanında profesyonel bir firmadan destek almak icap ediyor. Osmangazi’de faaliyetlerine devam eden Bursa Gaz Yetkili Firmamız bu alanda ortaya çıkardığı çözümlerle kalitenin ve güvenin adresi olmuştur.

Bursa tesisat ve bakım onarım alanında uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bursa halkının doğalgaz ile tanıştığı ilk günden itibaren benzersiz çözümler üretiyor, yaşam alanlarının, çalışma ortamlarının çok daha modern bir hal almasını sağlıyoruz. Bunun için öncelikle personel kadromuzun kalitesine öncelik tanıyoruz. Personellerimizin her birini alanında yetişmiş, deneyim sahibi, eğitimli, gelişime açık bireylerden seçiyoruz. Ekibimizin daima güncel kalabilmeleri için düzenli eğitim ve seminer faaliyetlerimize hassasiyet gösteriyoruz. Gelişime açık kadromuz sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyorlar. En son ortaya çıkan marka ve model ekipman detaylarını uygulamalarımızda kullanıyor, satışını yapıyor ve müşterilerimizi dünya standartlarında çözümlerle tanıştırıyoruz.

Firma olarak aynı zamanda seçkin iş ortaklarına sahibiz. Dünyanın en seçkin markalarının en yeni ürünlerini stoklarımızda taşıyor, demirdöküm, airfel, solar ısı, viessmann, vaillant, eca kombi satışlarını yapıyoruz. Bütün modellerin bakım, onarım ve servis hizmetlerini de yerine getiriyoruz. Anahtar teslim kalorifer işleri yapıyor, satış sonrası da desteklerimizi sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR