• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Turist Rehberi

Adres :

Göllüce Mah. Bakacak Altı Sokak No: 24 İ Bursa » İznik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Ayhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 511 97 07

Hepimizin hayatında en çok sevdiği ve uyguladığı hobi olan gezi alanında sizlere hizmet veren firmamız Bursa Turist Rehberi artık birmilyonnokta.com üyesidir. Uzun bir çalışma temposundan sonra yıllık tatillerimizi geçireceğimiz yerlere gittiğimizde bir de orada ekstra enerji harcamayalım diye hizmet veren firmalar yer almaktadır. Bu firmalar gezinizi yapacağınız yerde size rehberlik ederek tüm turistik alanları gezdirip, bu alanlar hakkında tarihi bilgiler vermektedir.

Gezerken aynı zamanda eğlenebileceğiniz ve yeni şeyler öğrenebileceğiniz turistik yerlerde hizmet veren firmamız, yabancı turistler için de farklı dillerde rehberlik etmektedir. Gördüğünüz o ihtişamlı tarihi eserlerin bir de geçmişini duyduğunuzda adeta o döneme gidecek ve öğrendiklerinizi bir daha hiç unutamayacağınız bir hizmet sunmaktayız.

Bursa'nın İznik ilçesinde hizmet veren firmamız bütün gün sizlere sadece gezi değil aynı zamanda tarihin rehberliğini yapmaktadır. Tüm bunların yanında yorulduğunuzda veya acıktığınızda sizleri şehrin en kaliteli hizmet veren restoranlarına ve otellerine ulaşmanız anlamında da yönlendiren rehberlerimiz işini severek ve azimle yapmaktadır.

Bursa turizm olarak gezinizde adeta Bursa'nın altını üstüne getirmenize yardımcı olmaktayız. Sadece kişisel rehberlik değil aynı zamanda grup seyahatlerinin de rehberliğini severek yapmaktayız. Gezilerinizden daha fazla tat almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla görün ve daha fazla öğrenin diye size hizmet vermekteyiz. Beraber gezmeye ve gezerken keşfetmeye, büyüleyici şeyler de öğrenmeye hazır mısınız?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR