• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursaspor Pfdd

Adres :

100. Yıl Mahallesi 520 Sok. No: 1/4 (şükrü Şankaya Halı Saha Tesisleri) Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Özen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 349 35 76

Spor alanında Bursa’da hizmet veren Bursaspor Pfdd birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden biridir. Futbol en yoğun şekilde takip edilen ve oynanan spor dalıdır. Sadece belirli bölgeler veya ülkelerde değil, yaygın bir şekilde çeşitli ülkelerde futbol, popüler bir spor dalı olmaktadır. İzleyici olmanın yanı sıra futbolla profesyonel olarak ilgilenmek isteyen kişi sayısı da azımsanmayacak ölçüdedir. Fakat bunun için erken yaşta çalışmalara başlamak gerekir. Bu sebeple, bu amaçla kurulmuş bazı kurumlar mevcuttur.

Bursaspor Pfdd futbol alanında hizmet veren bir kurumdur. Yeteneği olan çocukların erken yaşlarda eğitim almasını destekleyen kurumumuz, bu alandaki açığı kapatmaya çalışmaktadır. Erken eğitim ile hem teknik bilgiye hakim olarak hem de pratik yaparak kabiliyetlerinin ortaya çıkmasını ve güçlenmesini sağlıyoruz. Etkin ve verimli eğitim programımızla başarılı bir süreç yönetiyoruz. Kurumumuz, 5-13 yaş arasındaki çocuklara kapsamlı eğitim sunmaktadır. Kurumumuz cinsiyet ayırt etmeksizin kız ve erkek çocuklara eğitim vermektedir. Eğitmenlerimiz ve teknik kadromuz, alanlarında kendilerini kanıtlamış uzmanlardan oluşmaktadır. Bu sayede eğitim alan çocukların yetenekleri ve kapasiteleri uzman kadromuz vasıtasıyla kolaylıkla ortaya çıkmakta ve sağlamlaşmaktadır.

Bursa spor alanında faaliyet gösteren kurumumuz, uygun alanı, kaliteli ekipmanları ve deneyimli kadrosuyla başarılı çalışmalarına devam etmektedir. Erken yaşlarda alınan iyi eğitim ile başarılı sonuçların alınabileceğine olan inancımız bu alanda yoğun çalışmamıza neden olmaktadır. Çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürerek futbola yeni isimler kazandırmaya gayret ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR