• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büşra Demir Doğrama

Adres :

Kazım Karabekir Mahallesi Büyükyurt Caddesi No: 37 Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdi Karadeli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 662 01 95

Kayseri Melikgazi’de birmilyonnokta.com üyesi olarak faaliyet gösteren Büşra Demir Doğrama firmamız uzun yıllardır kalitenin, güvenin, güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyatların adresidir. Metal çok uzun yıllardır insan hayatında var olmayı sürdürüyor. Yaşam alanlarının inşasında, çalışma ortamlarının meydana getirilmesinde, dekorasyon çalışmalarında, yapı inşaat alanında ve daha birçok yerde metalden istifade etmek mümkündür.

Metal pek çok yönden avantajlı bir materyaldir. Kullanımının pratik olması, estetik çözümlere imza atmanın mümkün olması, uzun ömürlülüğü gibi pek çok etken metali öne çıkarmaktadır. Bununla birlikte metal, demir doğrama alanında elde edilecek neticelerin kusursuz olması adına malzeme kalitesi ile işçilik kalitesi at başı olmalıdır. Kayseri ferforje ve metal dekorasyon alanında profesyonelliği ile öne çıkan firmamız yıllardır müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Firmamız bünyesinde her zaman birinci sınıf materyaller tercih edilmekte, bunlar alanında deneyimli, tecrübeli, işini sürekli daha iyi yapma gayesinde olan ve güler yüzlü hizmet şiarına sahip personellerimizle birleştirilmektedir. Personellerimiz sizlerin talepleriniz ve isteklerinizle kendi profesyonelliklerini birleştirmekte, herkese hitap etmeyi başarmaktadırlar.

Uygulamalarımızda sadece kaliteye odaklanmıyor, aynı zamanda estetiğe de değer veriyoruz. Her bir uygulamamamızın bulunduğu yeri çok daha güzelleştirmesini sağlıyoruz. Sürgülü kapı sistemleri, raylı kapı sistemleri, çelik çatı sistemleri, ferforje korkuluk sistemleri, yangın merdivenleri imalatı, metal kaynak işleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Bütün uygulamalarımızda kaliteyi uygun fiyatla birleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR