• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Butem Koltuk Yıkama

Adres :

- İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur İgret

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ugur-igret@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 919 66 83

Temizlik konusu, insan hayatında son derece önemli rol oynamaktadır. Bu rolün en büyük sebeplerinden bir tanesi ise, temizliğin sağlık üzerinde olumlu ve olumsuz olmak üzere etkisinin olmasıdır.

Bizler de siz değerli müşterilerimizin en değerli hazinesi olan sağlığı için koltuk ve halı yıkama konusunda temizliğin usta ellerine sahip işletme olarak İstanbul temizlik sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine son derece önem veren çalışma ekibimiz ve son teknoloji ürünleri olan ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı alanlarda daha güzel anılar biriktirebilin diye bizler yanınızdayız.

Her koltuk çeşitlerine uygun yıkama seçeneklerimiz ile bizlere emanet ettiğiniz ürünlerinizi ilk günkü temizlik ve renginde sizlere sunuyoruz. İşimizde iddialıyız, çünkü yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde en büyük dayanağımız arkamıza aldığımız siz değerli müşterilerimizin güvenleridir.

Bu güveni boşa çıkarmamak için işimizi son derece titizlik ve özenle yapıyoruz. Özel olarak koltuk ve halı temizliğinde kullandığımız temizlik malzemelerimiz ile sizlere sağlıklı temizliğin adresi olabilmek için Butem Koltuk Yıkama işletmesi olarak durmadan çalışıyoruz.

Temizlik konusunda kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak isteyen siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz. Her zaman temizlikte ilk yardımcını olarak İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde sizleri ağırlamak için bekliyoruz. Daha sağlıklı bir yaşam alanı için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR