• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Butik Bebe Fatsa

Adres :

Sakarya Mahallesi Eski Hal Sokak No: 28/a Fatsa /ordu Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zübeyde Yılmaz - Hüseyin Yılmaz

E-Posta Adresi :

butikbebe79@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 045 44 52

Whatsapp 2:

0 (530) 815 44 52

Butik Bebe Fatsa olarak, bebek giyim ve bebek bakım ürünleri dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ordu Fatsa’da hizmet veren firmamız, bebek giyim konusunda sektörünün önder ve köklü markalarından bir tanesidir. Bebek ve çocuk giyim sektöründe çığır açan markamız, sizlerden aldığı güçle her geçen gün giderek güçleniyor ve yenileniyor. Butik Bebe Fatsa olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimizle marka adımızı her gün daha yüksek yerlere taşımaya devam ediyoruz. Kalite ve uygun fiyatı ortak noktadan buluşturmaya gayret eden Butik Bebe Fatsa markamız, siz müşterilerimizin sayesinde gururlu bir şekilde ticaret hayatına devam ediyor.

Butik Bebe Fatsa, bebek giyim konusunda pek çok çeşit ve modelleriyle kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Bebek tekstil, bebek ve çocuk giyim ve bebek bakım ürünleri alanlarında uzman ve güler yüzlü kadromuzla sizlerin yanındayız. Çeşitli bebek arabası modelleri, bebek pantolon ve gömlek modelleri ve pek çok elbise modelleriyle hizmetinizdeyiz. Çeşitli model ve renk seçeneklerini mağazamızdan kolaylık edinebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip edebilir ve bir ebeveyn olarak firma gelişimimize naçizane yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Kalite standartları çerçevesinde olabildiğince uygun fiyatlara hizmet sunmayı kendine düstur ve ilke edinmiş firmamız, bebek giyim ve tekstil sektöründe isminden söz ettirmenin haklı gururunu yaşıyor. Butik Bebe Fatsa, Ordu Fatsa Bebek Giyim ve Tekstil mağazasıyla tüm bayanların hizmetinde olmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR