• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büyükşehir Harita Mühendisliği

Adres :

13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. Demirler Apt.k: 3 No: 10 Artuklu Mardin Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Günder

E-Posta Adresi :

buyuksehirmuhendislik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 777 41 71

Whatsapp 2:

0 (538) 499 52 99

Whatsapp 3:

0 (536) 777 41 71

Whatsapp 4:

0 (538) 499 52 99

Büyükşehir Harita Mühendisliği olarak Mardin’de hem belediye bazlı hem de özel sektör bazlı siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sizlerden gelecek talepleri hepsi konusunda uzman ve eğitimli, mühendis ve teknikerlerimiz ile değerlendiriyoruz. Proje bazlı taleplerinizde en hızlı, en güvenilir ve en uygun maliyetli çözümleri sunmak bizim önceliğimizdir.

Özellikle 3 boyutlu harita çizimleri ve ölçekli haritalarda verilerin ve yapılan çizimlerin güvenilirliği son derece önemlidir. Bu konuda yapılacak yanlış ölçümler ve çizimler ileride geri dönüşü olmayan hatalara sebep olabilmektedir. Bu nedenle yapılacak olan işin önem ve ciddiyetini kavramış, bu konularda uzman bir kadro çok önemlidir. Aynı zamanda işin hızlı bir şekilde yürütülmesi ve uygulamaya sokulması da önemli bir dinamizm gerektirmektedir. Biz de Büyükşehir Harita Mühendisliği olarak hem uzman ve deneyimli, hem de genç ve dinamik arkadaşlarımız ile güçlü bir ekip ortaya çıkardık.

Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği bu günlerde bizde teknolojiden uzak kalamazdık. Mardin hizmet sektöründe harita ve kadastro mühendisliği denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olmak için teknoloji ve deneyimi bir arada kullanmanın önemini çok iyi kavramaktayız. Bu nedenle teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve kendimizi her türlü yeniliklere hazır bir şekilde diri tutmaktayız.

Mardin’de imar barışı kapsamında birçok çalışmaya imza attık. Bunun yanında her türlü haritalama, ortofoto, hafriyat, nakliyat işlemlerinizde bize danışmadan karar vermeyiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR