• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buz Doğal Gıda

Adres :

Paşakent Mah. Şehit Bedir Karabıyık Cad. No: 16/17 Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Buz

E-Posta Adresi :

buzayhan66@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 702 70 50

Balıkesir Bandırma’da faaliyet gösteren Buz Doğal Gıda birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Hayatta en büyük zenginlik sağlıktır. İnsan ne kadar sağlıklı beslenirse yaşam kalitesi o kadar iyi olur. Fakat günümüz teknoloji dünyasında sağlıklı gıdalara ulaşmak ve bunları tüketmek geçmişe nazaran oldukça zorlaşmıştır. Katkı maddeli gıdalar çok daha ulaşılabilir, daha çekici olduğu için çoğu zaman dikkatsiz davranılmakta, sağlıklı olup olmadığına bakılmadan doğal olmayan gıdalar tüketilmektedir. Sonrasında da kimi zaman kısa kimi zaman uzun vadede hastalıklar baş göstermektedir.

Balıkesir alışveriş sektörünün lider firmalarından birisi olarak Buz Doğal Gıda özlediğiniz organik gıdaları sizlerin ayaklarına getiriyor. Geleneksel yöntemlerle yapılan, geçmişi asırlar evveline uzanan her türlü gıda ürününü reyonlarımızda bulabilirsiniz. Onlarca farklı çeşitle her damak zevkine hitap etmeye çalışıyor, geniş ürün yelpazemizle herkesin vazgeçilmezi oluyoruz.

İşletme olarak satışını yaptığımız bütün ürünlerin katkısız, her yönüyle organik olmasına dikkat ediyoruz. Üretim zincirinin kırılmasına mahal vermeden en doğal halleriyle gıdalarımızın satışını yapıyoruz. Bütün ürünlerimizin taptaze satışını yaparak lezzetlerinden hiçbir kayıp olmamasına çalışıyoruz.

Buz Doğal Gıda olarak köy ekmeği, kelle peyniri, kır balı, köy yoğurdu, höşmerim, köy yumurtası, zeytin, erişte, yufka, reçel, pekmez, tarhana, köy turşusu ve daha onlarca farklı ürünle karşınızdayız. Ürün gruplarımızı kaliteden ve güvenilirlikten kesinlikle taviz vermeden genişletmeye, böylece daha geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyoruz. Hayallerinizdeki lezzeti uygun fiyatla buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR