• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Boşnak Oto Kuaför

Adres :

Tuzla Mah 1275 Nolu Sok No 4 Zirai Aletler Sanayi Adanpazarı Sakarya Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Kapıcıoğlu & Sebahattin Kapıcıoğlu

E-Posta Adresi :

pro.washhh@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 396 86 86

Whatsapp 2:

0 (536) 872 83 45

Oto kuaför ve oto yıkama hizmetleri bütün araç sahiplerinin emel ihtiyaçlarıdır. Çünkü her araç dışarıdan çevresel etkenler içeriden de kullanıcı hataları, bir şeyler yenilip içilirken dökülmesi, tozlar gibi nedenlerle kirlenir. Lekelenir. Zamanında yapılmayan müdahaleler zaman içinde daha büyük sorunlar ortaya çıkarır ve aracınızın performansını dahi etkiler düzeye gelebilir.

Yine araç içinde biriken kirler ve lekeler zamanla zararlı bakteri oluşturarak seyahat edenlerin sağlığını da tehdit etmeye başlar. Bu yüzden de düzenli olarak araç temizliğinin yapılması gerekir. Araç temizliği yapmak profesyonellik gerektirdiği gibi özel makineler ve temizlik ürünleri de gerektirir.

Sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyor, sizlerin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize büyük önem veriyoruz. Araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, her neye ihtiyaçları varsa başarıyla çözüme kavuşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR