• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Yıldırım Oto Kurtarma ( Afyon 7/24 Oto Kurtarma )

Adres :

Sahipata Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@byyildirimotokurtarma.com

Whatsapp 1:

0 (538) 205 59 95

By Yıldırım Oto Kurtarma firmamız Afyonkarahisar merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak 7/24 oto kurtarma hizmeti vermektedir. Motorlu araçlar hayatın her anında vazgeçilmezlerimiz olsa da zaman zaman arızalar, kazalar, yolda kalmalar yaşanabilir. Mesafeleri kısaltan araçlarınız hiç beklemediğiniz bir anda sizi yolda koyabilir ve bir anda çözümünde zorlanacağınız bir sorunla baş başa kalabilirsiniz.

Afyonkarahisar yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız yolda kaldığınızda, aracınızla yola devam etmenin risk teşkil ettiği anlarda ya da aracınızın tamir ihtiyacı olduğu durumlarda en yakın çözüm ortağınızdır. Bizler yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her ne gerekçeyle olursa olsun oto kurtarma talebiniz olduğunda bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimiz aramak ve lokasyonunuzu paylaşmaktır. Sonrasında ekiplerimiz adresinize kısa sürede ulaşacak, içinde bulunduğunuz zor durumdan sizleri kurtaracaklardır.

By Yıldırım Oto Kurtarma olarak tamamen özel hazırlanmış oto çekicilerimizle hizmet veriyoruz. Araçlarımız her daim bakımlı, modern teknolojilerle donanımlı ve güvenlidir. Bu sayede araçlarınızın markası ve modeli her ne olursa olsun yol yardım hizmeti verebiliyoruz.

Bölgemizin en çok tercih edilen yol yardım firması olarak yıllardır kaliteyi ve hızı aynı anda sağlıyoruz. Araçlarınıza gereken hassasiyeti gösteriyor, hiçbir şekilde kontrolümüzdeyken zarar görmemesini sağlıyoruz. Ne zaman yol yardım ihtiyacının olacağı belli olmadığı için 7 gün, 24 saat hizmet veriyor, en acil durumlarda bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

afyon merkez alo oto kurtarma,afyon merkez oto kurtarma firması,afyon merkez en yakın oto kurtarma,afyon merkez acil oto kurtarma hizmeti,afyon merkez alo oto çekici,afyon merkez oto çekici firması,afyon merkez en yakın oto çekici,afyon merkez acil oto çekici hizmeti,afyon merkez 7/24 yol yardım firması,afyon merkez alo yol yardım,afyon merkez acil yol yardım hizmeti,afyon alo oto kurtarma,afyon oto kurtarma firması,afyon en yakın oto kurtarma,afyon acil oto kurtarma hizmeti,afyon alo oto çekici,afyon oto çekici firması,afyon en yakın oto çekici,afyon acil oto çekici hizmeti,afyon 7/24 yol yardım firması,afyon alo yol yardım,afyon acil yol yardım hizmeti,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR