• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bykarınca Dijital Baskı Merkezi

Adres :

Keçiören Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Talip Özsu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bykarincareklam@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 937 24 97

Whatsapp 2:

0 (507) 937 24 97

Teknolojik gelişmelerin ve rekabetin hem ulusal hem de uluslararası alanda arttığı bir dönemde firmamız, günceli yakalama ve sektörün gerektirdiği tüm yeterlilikleri sağlamakla birlikte kaliteden ödün vermeden reklam sektöründe faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Firmamız, uzun yıllardır faaliyette bulunduğu bu sektörde ise yine uzun yıllar var olma hedefini gerçekleştirmektedir. Hızlı gelişen reklam sektöründe firmamızın üstlendiği misyonlar ile vizyonları arasındaki etkileşimi arttırarak başta müşterilerimiz olmak üzere sektöre, topluma ve ülkemize faydalı şekilde sunduğumuz hizmetlerin niteliklerini arttırmaktayız.

İleri vadede, kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübeyi, sektörel ortak bir paydayı paylaşarak, sektörün gelişmesine katkı sağlamakta olup her geçen zaman diliminde firmamıza değer katacak projeler ve politikalar ile hizmetlerimizi desteklemekteyiz. Ulusal ve yerel olarak Ankara reklam sektöründe sunum olduğumuz hizmetlerin sadece yerel ekonomide kalmayıp uluslararası nitelikte bir genişliğe ulaşması da firmamızın önemli hedefleri arasında yer almaktadır.

Firmamızın vizyonları ise hedeflerini gerçekleştirme çerçevesinde, reklam sektöründe kalıcı bir dünya markası haline gelmek, hizmet gösterdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin isteklerini yansıtan reklam önerileri ve projeleri sunmak olarak ifade etmek mümkündür. Bu doğrultuda çağın şartlarına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz teknolojik gelişmeleri, teknikleri ve uygulamaları, alanında uzman, tecrübeli çalışanlarımız ile birlikte uzun yıllardır çizgimizi oluşturan sınırlar dahilinde, müşterilerimize güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Böylelikle sektörde yer alan diğer rakiplerimiz arasından özellikle bu özelliğimiz sayesinde öne çıkmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR