• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Byn Makas Güzellik Salonu

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Filiz Sokakccanbazlar Cad. No.4 - 6 / A Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kübra Ceylan

E-Posta Adresi :

seher53@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (505) 125 47 27

Byn Makas Güzellik Salonu, Tekirdağ ili Çerkezköy içerisinde siz çok değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Yenilikçi cilt bakım malzemeleri ile kendi sektöründe büyük bir beğeni toplayan Byn Makas Güzellik Salonu merkezimizde, alanında yetkin ve deneyim sahibi salon ekibimizle hizmet vermekteyiz. Müşterilere karşı sürekli olarak nazik ve kibar tutumlar sergilemeyi kendisine düstur ve ilke edinmiş olan ekibimiz, bayan cilt bakım ve saç tasarım hizmetlerini müşterilerine en güzel şekilde sunmaya önem vermektedir.

Byn Makas Güzellik Salonu, üstün kalite standartlarından da kesinlikle ödün vermemeye devam etmektedir. Bayan saç ve cilt bakım hizmetleri alanında her geçen gün kendini geliştiren Byn Makas Güzellik Salonu markamız, sektöründe lider firmalardan birisi olmanın büyük gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Sayısız farklı çeşitte saç bakım ürünleriyle alanında iddialı olan işletmemiz, kişisel bakımına ve görünümüne önem veren kadınların uğrak adresi olmaya devam etmektedir.

Salonumuzda üst düzey hizmet ve kalite standartları çerçevesinde olabildiğince hızlı ve etkin bir şekilde hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. Yüksek kaliteli hizmet ve makul fiyatları ile sektöründe dikkat çeken isim olan Byn Makas Güzellik Salonu, alanında rakipsiz firma olmasını çok kıymetli müşterilerine borçludur. Sürekli olarak çarpıcı geliştirmeler kendisini güncelleyen Byn Makas Güzellik Salonu markamız ve uzman salon çalışanlarımızla tüm bayanları güzellik merkezimize bekliyoruz. Tekirdağ Çerkezköy güzellik salonu ve kişisel bakım merkezi şubemizde hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR