• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çabuk İletişim

Adres :

Durugöl Mahallesi Soya Caddesi No: 25 Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Çabuk - Burhan Çabuk

E-Posta Adresi :

trburhancabukk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 707 68 52

Whatsapp 2:

0 (536) 836 34 52

Çabuk iletişim Ordu merkezde hizmet vermektedir. Fatura ödeme merkezimizle işlerinizi kolaylıkla hallediyoruz. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birçok işlem internet üzerinden kolayca halledilse de bizim bulunduğumuz bölge itibariyle bu işlemleri halletmek her zaman bu kadar kolay olmamaktadır. Özellikle şehir merkezinden uzakta yaşayan insanlarımız için internet işlemleri zaman almakta, bazen yaşanan kesintiler nedeniyle istenilen işlem hiç yapılamamaktadır. Bu sıkıntıyı yaşayan insanlarımız için istenilen hizmeti kolay ve çabuk şekilde gerçekleştirebilmek önemlidir. Biz de bu durumda aldığımız sorumluluğun farkında olarak bölge insanımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz konusunda size ne gibi kolaylıklar sunuyoruz? İstediğiniz an kullandığınız operatörünüze lira yükleme işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Numara değiştirme, hattını transfer etme, numara taşıma gibi işlerinizi de kolaylıkla hallediyoruz. Hat işlemlerinizin yanında bilgisayar, tablet, telefonla ilgili karşılaşabileceğiniz sorunlarda da size yardımcı oluyoruz. Bilgisayarınıza format atma işlemini gerçekleştirerek sorununu anında gideriyoruz. Bunun yanında telefon tamiri hizmetimiz de mevcuttur. Telefonunuzla ilgili karşılaştığınız sorunlarda size yardımcı oluyoruz. Telefonunuzla ilgili ihtiyaç duyduğunuz aksesuarları da sizin için temin ediyoruz. Herhangi bir sorunda teknik servisimiz sizinle iletişime geçiyor. Sorunun giderilmesi için özenle çalışıyor. Ayrıca fotokopi çekimi de yapıyoruz.

Bölgesel olarak merkezde bulunmamızla ulaşımımız oldukça kolaydır. Şehir merkezinde bizi kolaylıkla bulabilir, hizmetlerimizden en hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Çabuk iletişim olarak işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR