• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Le Paris

Adres :

Feryadı Mah Atatürk Cad No : 44 Elmalı Antalya Antalya » Elmalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebedin Özcan

E-Posta Adresi :

lepariscafe07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 266 42 37

Whatsapp 2:

0 (539) 266 42 37

Sevdiklerimizle birlikte güzel, şık ve şirin bir mekânda lezzetli tatları denerken ağzımıza layık içeceklerimizi yudumlamak herkesin arzuladığı bir durumdur. Bizler de Antalya pasta ve pastane sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlerin bu arzu ve beklentilerine yönelik en doğru adımları atmak için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz.

Hepimiz bir arkadaşımızla, eşimizle, komşumuzla veya oğlumuz/kızımızla güzel ve şık bir cafede oturup birbirinden lezzetli tatları denemeyi canı gönülden isteriz. Bizler de sizlerin bu isteklerinizin bilincinde olarak bu sektörde çalışıp hedeflerimize yönelik ilk adımımızı attığımızdan beri sizlerin bu denli lezzetli tatları en kaliteli şekilde her biri birbirinden çalışkan ve güler yüzlü çalışanlarımızdan en uygun fiyatlarla almanız için çabalıyoruz. Her zaman kendimize hedef olarak siz değerli müşterilerimizle aramızda karşılıklı bir güven bağının kurulmasını ve siz değerli müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alabilmeyi hedefledik. Çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlerden aldığımız geri dönüşler de bu yolda attığımız adımların ne denli isabetli ve doğru olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Bizler, işletmemiz olarak her zaman rakiplerimizin aksine sizlerin bu kısıtlı zamanınızı en kaliteli şekilde ve verimli geçirirken en uygun fiyatlardan hizmetlerimizden yararlanmanız için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Sizler de bu sınırsız hizmetlerden en kısa sürede yararlanmak isterseniz mutlaka işletmemize gelmelisiniz. Bizler genç, dinamik, çalışkan ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile birlikte en iyi hizmeti, en uygun fiyatlara verebilmek için sabırsızlıkla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR