• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağ Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Tepebaşı Mah. Lc Waikiki Çarşı Şube Krş. Atlı İş Merkezi Kat : 2 Daire : 6 Mardin » Kızıltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Öncü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cagpsikoteknik47@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 665 30 47

Günlük hayatta bazı sorunlarımız olabilir ve bir danışmana ihtiyaç duyabiliriz. Bazen sorunlarımızla kendi başımıza baş edemeyebiliriz ve profesyonel bir destek bize yardımcı olabilir. Çağ psikoteknik değerlendirme merkezi olarak Mardin’de hizmet vermekteyiz.

Birçok insan araç kullanmakta ve trafiğe çıkmaktadır ve sürücü belgelerini alabilmek için bazı psikoteknik testlerden geçmeleri gerekmektedir. Ancak bu testi geçtikten sonra sürücü belgesini alabilmektedirler. İşte bizde sizlere bu konuda yardımcı olmak için Mardin danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz. En iyi ve etkili şekilde testlerimizi yapmakta ve herhangi bir sorun olmadığına emin olmak istemekteyiz. En son teknoloji ürünlerimizle uzman personelimizle birlikle işlemlerimiz yapılmaktadır.

Hem kendi araçlarınız için hem ticari araçlar ve her türlü alanda psikoteknik raporu, belgesi, almanız konusunda yardımcı olunmaktadır. Günümüz şartlarında yoğun trafik ve yoğun iş temposu gibi durumlar psikolojik olarak bizleri kötü etkileyebilmekte ve yardıma ihtiyaç duyabilmekteyiz. Her konu da sizlere yardımcı olmak bizim amacımızdır.

Her insanın bazen sıkıntıları ve sorunları olabilir. Fakat bunlar çözümsüz değildir ve gerekli tedavilerle bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Böyle durumlarda kendinizi kötü hissetmek yerine alanında uzman birinden profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir. Psikoteknik belgesi, raporu vermek dışında aile danışmanlık ve kişisel danışmanlık hizmetlerimizde mevcuttur. İstediğiniz her an bizlere ulaşabilir ve yardımımızı alabilirsiniz. Sizin ruhsal ve psikolojik sağlığınız bizim önceliğimiz olup gerekli konularda sizlere en iyi yardımı sunmaktayız. Bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR