• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağ Su Arıtma Sistemleri

Adres :

İnönü Cad. No: 581 Göztepe İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Çağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@cagsuaritmaizmir.com

Whatsapp 1:

0 (532) 214 95 08

Suyun hayatımız için ne kadar önemli olduğunu herkes biliyor. Bir insan yemek yemeden ortalama bir hafta hayatta kalabilirken, bu süre su içilmediği zaman sadece üç güne düşüyor. Yetersiz sıvı alınması başta böbrekler olmak üzere, bütün vücutta yıkıcı sonuçlara yol açabiliyor. Su ihtiyacının temiz olmayan bir suyla karşılanması ise çeşitli hastalıkların ve zehirlenmelerin ortaya çıkmasına yol açabiliyor.

Tüm bunların engellenmesi için bugün ülkemizdeki bütün şehirlerin alt yapılarında devasa arıtma tesisi bulunur. Fakat bu arıtma tesislerinden çıkan su evlerimize ve iş yerlerimize her zaman tertemiz gelemiyorlar. Şehirlerin aşınmış, eskimiş su tesisatları suyu dışarıdan gelen etkilere açık hale getirebiliyor ve kirlenmelere yol açabiliyor. Bu yüzden özellikle alt yapıları eski ve sismik faaliyetlerin yüksek olduğu şehirlerde gerekli hijyeni sağlamak adına evler ve iş yerleri için üretilmiş özel su arıtma sistemlerine ihtiyaç duyulabiliyor.

Biz Çağ Su Arıtma Sistemleri olarak herkesin temiz, leziz ve sağlıklı suya ulaşabilmesi amacıyla İzmir makine sektöründe arıtma çözümleri sunarak varlığımızı sürdürüyoruz. Çoklu filtreli çözümlerimizle su içerisinde bulunabilecek sadece biyolojik tehditlerin değil, başta arsenik olmak üzere zehirlenmelere sebep olabilecek maddelerin temizlenirken, suya içim keyfi ve tat katan minerallerin süzülmemesini sağlayarak müşterilerimizin susuzluğunu en kaliteli şekilde gidermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Satış, montaj ve bakımlarını gerçekleştirdiğimiz cihazlarımız ev ve ofis kullanımına uygun olmakla beraber, daha yoğun kullanılacak ortamlarda sayılarının arttırılmasıyla kolaylıkla sağlıklı ve temiz içme suyu tedariği arttırılabilir. Bu şekilde yoğun restaurantlar veya fabrikalarda bile kullanıma uygun sistemler sunabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR