• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağdas Kundura

Adres :

Şekerhane Mahallesi Hacı Karanfil Sokak Özdemir İşhanı No: 15/b Alanya Antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Çobanoğlu

E-Posta Adresi :

cagdascenter@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 338 19 50

Whatsapp 2:

0 (538) 338 19 50

Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmet vermekte olan Çağdas Kundura firması olarak bizler kurulduğumuz ilk günden beri Antalya dericilik ayakkabı sektöründe ihtiyaç duyulan bir kaliteyi siz müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. En kaliteli hizmeti bizlerden alarak kendinize has tarzlara uygun ayakkabılara kolay şekilde erişmenizi sağlarken bizler yıllardan beri sürdürdüğümüz hizmetleri yine aynı samimiyet ve ilgiyle devam ettiriyoruz.

Ayakkabı ürünlerinde beklenen ilk özelliğin sağlamlık ve rahatlık olduğunun bilincinde bir şekilde yaptığımız üretimlerin tamamında bu özellikleri koruyacak şekilde ayakkabıların ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz. Üretimlerimizde kişiye özel olarak yaptığımız üretimler sayesinde de kendi ayaklarınıza en uygun kalıplara sahip olan ayakkabılara sahip olmanızı mümkün hale getiriyoruz. Çok kısa sürelerde tamamladığımız bu talepler sayesinde hayal ettiğiniz ayakkabılara en kısa sürede ulaşmanızı mümkün hale getiriyoruz. Yapım aşamasında kullanmakta olduğumuz malzemelerden ayakkabılardaki malzemelerin hazır hale gelmesini sağlayacak olan üretim aşamalarına kadar tüm noktalarda en isabetli tercihlerin yapılmasını da mümkün hale getirerek sizlere hizmet veriyoruz.

Ayak sağlığının ne kadar önemli olduğunun farkında olan ekibimizle birlikte yaptığımız üretimler ve satışa sunduğumuz üretimlerin tamamında ayakkabılarının tamamının şık olmasının yanı sıra dayanıklı ve rahatlık veren ürünler olmasına da dikkat ederek seçimlerin yapılmasını sağlıyoruz. Özellikle kişiye özel olarak tasarladığımız ayakkabılarda tamamen aklınızdaki ayakkabıların ortaya çıkarılmasını sağlayarak hem şıklık bakımından hem de kullanım özellikleri itibarıyla en ideal ayakkabınıza ulaşmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR