• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağlar İnşaat Doğalgaz Ve Sıhhi Tesisat

Adres :

Gülük Mahallesi Çoban Sokak No: 6/a ( Aydınlıkevler Postanesi Karşısı ) Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atabey Ayvaz - Murat Ayvaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 831 08 00

Her geçen gün yeniliklere açılan dünya penceresinde, inşaat sektörünün ileri teknoloji ve imkanlarını en üst seviyelere taşıdığı günümüzde evlerin kalite ve kullanımının en büyük etkenlerinden olan sıhhi tesisat alanının değeri için varız. melikgazi alçı sıva işleri,Melikgazi fayans döşeme ustası, melikgazi çatı tamir ustası, melikgazi duvar yapımı, melikgazi beton duvar ustası, melikgazi boya ustası, melikgazi dış cephe boya işleri, melikgazi anahtar teslim inşaat yapımı,melikgazi anahtar teslim villa inşaat yapımı, teknolojilerinin her geçen gün gelişmekte olduğu dünyamızda en iyi olanı sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Kullanmakta tereddüt yaşamayacağınız, kapısını kilitleyip gittiğinizde acaba demeyeceğiniz, kaygı ve korku taşımayacağınız sistemleriniz olsun istiyoruz. Tehlikelerden; su kaçakları, gaz kaçakları, bunlara bağlı yangın ve su baskınlarını yaşamayın istiyoruz. Vizyon olarak gördüğümüz müşteri sağlık ve can güvenliği önceliklerimizle sizlere hizmet ediyoruz. Her türlü olumsuzluktan uzak bir eviniz olsun istiyoruz. Bu düşünceler doğrultusunda en kaliteli malzemeyi, en sağlam ustalığı sizlere sunuyoruz.

Teknik ve proje bazlı çalışmalarımızla deneme yanılmalara imkan vermeyen çalışmalar yapıyoruz. Doğalgaz ve sıhhi tesisat denildiğinde Kayseri’de aklınıza gelen güvenilir ve tecrübeli firma olmanın bilincinde çalışmalar yapıyoruz. Kolay ulaşabileceğiniz, sorumlu bulabileceğiniz, garantili, kalitesini hissedeceğiniz Kayseri doğalgaz ve sıhhi tesisat firması olmanın sorumluluklarını taşıyoruz.

Tecrübeli, işinin risk ve zorluklarının farkında olarak çalışan personellerle hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinizde tereddüt yaşamadan gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz en son teknolojilerin kullanıldığı projelerle uyguluyoruz. Sorumluluk sahibi olmanın getirdiği yükümlülükleri misyon olarak gören bir firmayız.

İşimizi önemseyerek, özümseyerek yapma prensipleriyle hareket ediyoruz. Kalite ve güvenli tesisat yapmanın sözlerle değil yapılan işle ortaya koyulması gerektiğini biliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR