• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağlar Oto Yıkama & Kuaför

Adres :

Çavuşoğlu Mah. Namık Kemal Cad. No: 5 ( Kartal İtfaiye Yanı ) İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günay Çağlar

E-Posta Adresi :

kaplaan_kral_1990@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 820 55 55

Whatsapp 2:

0 (505) 989 55 73

Firmamız; İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektöründe her model ve her marka aracınızın ihtiyacı olan iç ve dış aksam ile ilgili aksesuar satışı yapmak ve oto bakım hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar kaliteli işçiliğimiz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık.

Müşterilerimizin araçları ile ilgili istek, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermek adına seramik kaplama, far ve jant temizliği, motor yıkama vb. gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmaktayız. Her model ve her marka araçlarınıza uygulanabilen bu işlemler ile araçlarınız kimyasallara, hava şartlarına ve aşınmaya karşı maksimum derecede parlaklık ve koruma kazanır.

Yılların kazandırmış olduğu ticari bilgi ve engin deneyimimiz ile oto bakım ve yıkama konusunda müşterilerimizin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Dolayısıyla bugün firmamız müşteri memnuniyeti odaklı misyonumuz ile sektörün en önde gelen oto bakım firmalarından birisi olmuştur. Firma olarak sektördeki faaliyet alanımızda siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve en uygun ödeme koşulları sağlayarak kaliteli hizmete kolayca ulaşmalarına olanak veriyoruz.

Alanında tecrübeli, işinin ehli ve ehliyet sahibi çalışma personelimiz; hizmetlerimizi, siz değerli müşterilerimizi bekletmeden, verilen zaman dilimi içerisinde gerçekleştirerek anahtar teslimi yapmaktadır. Firmamızın hedefi sektördeki faaliyet alanımızda gün be gün büyüyerek daha geniş müşteri kitlelerine hitap etmektir. Böylelikle hem pazar payımızı hem de bilinirliliğimi arttırmayı amaçlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR