• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Auto

Adres :

Kurtuluş Sanayi Sitesi 18. Sok. No: 11 Erzurum » Yakutiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağrı Usta - Berat Usta - Miraç Usta

E-Posta Adresi :

sucu811@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 984 73 89

Whatsapp 2:

0 (538) 844 22 49

Whatsapp 3:

0 (505) 171 45 24

Erzurum’da bulunan Çağrı Auto isimli firmamız birmilyonnokta.comüyesi olarak oto servis ve tamirhane alanında hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışmaların yürütüldüğü firmamızda öncelikli amaç en doğru çözümü en kısa sürede getirmektir.

Aracınız kaza, sistemsel arıza veya herhangi bir sorun yokken yolun ortasında kalabilir. Bu tür durumlarda profesyonel yol yardım desteği almanız sizin ve çevrenizdekilerin can, mal güvenliğini tehlikeye atmamanız için önemlidir. Erzurum oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamızda profesyonel yol yardım desteği sunulmaktadır. Bu tür olayların başınıza ne zaman geleceği belli olmayacağı için bu hizmetimiz 7/24 verilmektedir.

Yakutiye’de size en yakın oto tamir servisi olarak hizmet veren firmamızda araçlarınızın periyodik bakım işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Alanımızdaki teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği firmamızda oto bilgisayarlı arıza tespiti hizmetimiz bulunmaktadır. Kısa sürede tespit ettiğimiz soruna doğru müdahalelerde bulunarak araç tamir süresini en aza indirir, kısa sürede kesin çözüm ile müşterilerimizin mağduriyetini gideririz.

Araçlarınızın tam performansı ile çalışabilmesi için temizlik önemli bir faktördür. Özellikle egzoz partikül filtresinde oluşan kurum tortuları rejenerasyon işleminin yapılmasını engelleyecek seviyedeyse profesyonel bir firmadan egzoz partikül filtresi temizleme hizmeti almanız gerekir. Firmamız üzerinden bu hizmeti doğru fiyatlara alabilir, kısa süre içinde doğaya bu kurumların salınımını engelleyebilirsiniz.

Araçlarınıza yol yardım, tamir ve bakım işlemlerini profesyonel olarak doğru fiyatlara sunan bir firma ile çalışmak için bizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR