• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Max

Adres :

Kemal Türkler Mah. Bozkuş Sok. No: 1 Daire 5 İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Azad Çağdavul

E-Posta Adresi :

azdgurupsuaritma@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 061 58 36

Whatsapp 2:

0 (543) 295 58 67

Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı su tüketimine önem vermektir. Sağlık uzmanları tarafından da günlük 2 ila 2 buçuk litre olarak da belirlenen bu miktarı her gün düzenli olarak tüketebilmek gerekmektedir.

İnsan vücudunun sağlığı açısından bu kadar önemli olan su tüketimi için de hangi suyun içildiğine de ayrı bir dikkat edilmelidir. Çünkü vücuda gerekli olan mineralleri vs alınabilmesi için doğru suyu tüketmek gerekir. Bu sebeple de içilen su, iyice araştırılmalı ve doğru ayrışımlardan geçildiği belirlenmelidir.

Bizler de siz değerli müşterilerimize sağlık için bu derece önem teşkil eden su tüketimi için hem en doğru suyu tercih edebilmenize yardımcı olmak hem de bunu en uygun fiyata yapabilmenizde bütçenize katkıda bulunabilmek için İstanbul makine sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Her şeyden önemli olan ve dünyadaki en büyük hazineniz olan sağlığınız için sizlere en iyi fırsatları sunabilmeye çalışıyor ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bu sebeple de su konusunda önemli markanın arıtmasının satışını üstelenerek sizler ile buluşturmaktan da ayrı bir mutluluk duyuyoruz.

Günlük su tüketim miktarı hesaplandığı zaman total olarak günümüz ekonomisinde en iyi ve kaliteli suyu tüketebilmek bütçe konusunda sıkıntılar yaratmaktadır. Bizler de bu durumun farkına varıp sizlere daha sağlıklı yaşamı daha uygun fiyatla sunabilmek ve gönül rahatlığı ile bu tüketimi sağlayabilmek istiyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmalin bile aksatılmadığı Çağrı Max işletmemizde kaliteli ve güvenilir arıtma merkezi olarak sizlere layık hizmet sunabilmek için işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR