• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Su Tesisatı Dekorasyon

Adres :

Türközü Mah. 430 Sk. No: 11/a Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Veske

E-Posta Adresi :

angarali06710671@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 694 06 71

Whatsapp 2:

0 (541) 694 06 71

Banyo ve mutfaklar evin en çok vakit geçirilen bölümleri arasında yer almaktadır. Özellikle mutfak gerek yemek pişirmek gerek gıdaların saklanması gerek ise yemek yiyebilmek gibi en temel ihtiyaçlar için kullanılan evin en yoğun alanlarının başında gelir. Her iki odanın da yoğun bir kullanım sıklığına sahip olması bu odalara özel bir takım ihtiyacın karşılanması durumunu beraberinde getirmektedir. Her iki odanın da işlevsel bir tasarıma sahip olması gerekir ki bu odalara gerek giriş çıkış gerek ise bu odaların kullanımı kolay bir şekilde gerçekleşebilsin.

Firmamız mutfak ve oda dizaynı, tesisat dizaynı gibi başlıca konularda ustalaşmış, dinamik yapısı sayesinde hizmetine sürekli yenilikler katmayı hedefleyen, teknolojinin tüm faydalarını ve kolaylıklarını hizmetlerinde kullanarak daha kaliteli hizmetler sunan bir firmadır. Evinizin su tesisatı ile ilgili oluşan her türlü problem için gönül rahatlığı ile firmamız tarafından sunulan uzman tesisat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz sayesinde tesisatınızda oluşan problemler tamamen profesyonel ekipmanlarımız sayesinde kolaylıkla tespit edilebilecek ve çözüme kavuşturulabilecektir.

Tesisat işlerindeki başarımızın yanı sıra aynı zamanda sahip olduğumuz iç dekorasyon hizmetleri sayesinde de müşterilerimizin büyük bir beğenisine nail olmayı başarmış bulunmaktayız. Mutfak ve banyolarınızın mutfak, vestiyer gibi ölümlerini isteğiniz doğrultusunda tasarlayabilmekte ortaya en şık tasarımları çıkartarak mutfak ve banyonuzda daha keyifli vakit geçirebilmenizi temin etmekteyiz. Siz de Ankara iç dekorasyon hizmetimiz farkı ile sıkıldığınız banyo ya da mutfak tasarımınızı daha yeni ve daha güzel bir tasarım ile değiştirmek için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR