• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakar Tarım Makinaları

Adres :

Yeni Mah. Sanayi Sitesi 626 Sok. No: 14 Çameli Denizli Denizli » Çameli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Salih Çakar

E-Posta Adresi :

memetsalih5320@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 718 22 13

Whatsapp 2:

0 (532) 718 22 13

Whatsapp 3:

0 (533) 718 22 13

Whatsapp 4:

0 (532) 718 22 13

Denizli tarım hayvancılık sektörü içerisinde kurulmuş olan firmalardan biri olarak, bu sektörün ihtiyaç duyduğu pek çok konuda profesyonel destek kurmak amacıyla kurulduk. Kurucularımız tarım ve hayvancılık alanında gerekli olan tüm deneyimlere sahip oldukları için, sektör içerisinde ihtiyaçların saptanması da bizler için kolay olmuştur. En kısa süre içerisinde bu alanda şehrimizin daha kaliteli hizmet vermesi için en ideal ekipmanı ve hizmetleri bir arada sizler için topladık.

Tarım makinaları konusunda hemen hemen her makinayı en kısa sürede tedarik etme potansiyeline sahip olarak, tarım makinelerimiz ile sizlere en ideal desteği sunuyoruz. Tarımda makine kullanımı insan gücünü azalttığı ve kısa sürede daha fazla verim elde edildiği için en önemli yöntemler arasındadır. Bizlerde bu alanda kaliteli ve profesyonel hizmet vermek için tüm bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Silaj makinası, yem karma makinesi, balya makinesi, tarım makineleri ve tarım makinelerinin yedek parçaları hizmeti veriyoruz.

Bizler bu sektördeki tüm bilgilerimizi tarım ve hayvancılık ile uğraşan kişilere ulaştırmak istediğimiz için yalnızca makine satışı yapmıyor aynı zamanda makineleriniz için servis hizmeti de sunuyoruz. Tamamı orijinal yedek parçalardan oluşan servis hizmetimizde bozulan, arıza yapan veya hasar gören tarım makinesi için en ideal arıza tamiri hizmetini bir ada veriyoruz. Tarım makineleri özellikle de bakım isteyen makineler olduğu için bizlerden makineniz için periyodik bakım hizmeti de alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR