• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cake Office

Adres :

Çerkez Aynalı Köyü Konuralp Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Şengül

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 403 12 03

Düzce pasta ve pastane siz değerli müşterililerimizin memnuniyetini kazanmak adına yoğun şekilde çalışmaya devam ediyor. Yıllardır pasta ve pastane sektöründe yer alan firmamız yüksek bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde mevcut konumuna kadar ulaşmıştır. Konumumuzdan memnun olmamıza rağmen çok daha iyi seviyelere yükselmek için hız kesmeden çalışıyoruz. Başarımızın en büyük kanıtı olarak da kalitemizi öne çıkartıyoruz. Kalitemizden taviz vermeden ulaştığımız başarı rakiplerimiz tarafından da takdir edilmektedir. Her zaman için sektörün en iyisi olmaya çalışıyoruz. Öncü konuma gelmek isteyen firmamız gelişmeleri yakından takip ederek işlerine de uyguluyor. Yenilikçi bakış açısı ve gelişmeler birleşince ortaya muhteşem sonuçların çıkması kaçınılmaz hale geliyor. Profesyonelliğimiz ve başarımız kalitemizle yüceliyor.

Firmamızın çatısı altında hizmet sunan isimlerin tamamı pasta ve pastane sektörüne dair yeterli eğitimi alarak bilgi birikimi edinmiştir. Sadece eğitim ve bilgi birikimiyle kalmayan ekip üyelerimiz tecrübeyle de sabit bir başarı elde etmektedir. Yüksek tecrübe beraberinde donanımı getirdiğinden pasta ve pastane sektörüne eksiksiz şekilde katkı sağladığımızı belirtmek istiyoruz. Hazırladığımız onlarca pastanın malzemesini günü birlik ve doğal şekilde temin ediyoruz. Doğal ve taze malzeme kullanımı lezzetli pastalar yapmamızda da oldukça büyük bir etkendir.

Pastanemizde bulunan pastaların lezzetleri kadar fiyatları da beğeni kazanmaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin karşısında oluyoruz. Hizmet talebinde bulunmak istiyorsanız firmamızın iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR