• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakır Harita Mühendislik Akyazı

Adres :

Ömercikler Mah. 802 Sok. No: 8 D: 6 Samuer Grup & Kemal Abuç İş Merkezi Kat: 3 Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefa Çakır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 410 36 65

Birmilyonnokta.com üyesi olan Çakır Harita Mühendislik Akyazı firmamız, hizmet sektöründe Sakarya’da çalışmalarını sürdürmektedir. Mühendislik hizmetini, kendini ispatlamış, güvenilir firmalardan almak daha doğru bir adım olacaktır. Aksi takdirde hem size zaman kaybı yaşatacak, hem de maddi kayıplara sebep olacaktır. Biz, yıllardır bu sektörde kendini ispat etmiş bir firma olarak, sizlere oldukça uygun ücretler karşılığında, kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz.

Zemin tespit tutanağı hazırlama, imar planı uygulaması, arsa ölçüm hizmeti, röperli kroki hazırlama, kat mülkiyeti hizmeti, cins değişikliği işlemleri, hali hazır harita yapımı ve plankote uygulaması gibi konularda siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. İhtiyacınız olan hizmetleri size hızlı bir şekilde, makul ücretler karşılığında sağlıyoruz.

Doğru sonuç veren son teknoloji cihazlarımız, güncel uygulamalarımız, alanında profesyonel ve çözüm odaklı ekip arkadaşlarımızla bu hizmetlerimizi veriyoruz. Bu nedenle, bu hizmetler için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Sakarya hizmet sektöründe çalışmalarına devam eden firmamız için, müşteri memnuniyetini sağlamak büyük bir önem arz etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak, ihtiyaç ve beklentilerini tümüyle karşılamak için titizlikle çalışıyoruz. Misyonumuz, hizmet sektöründe en kaliteli hizmetleri sunan, taleplerinize tümüyle cevap verebilen bir firma olmaktır. Sizler de sonuç odaklı, üstün kaliteli bir hizmet deneyimi için bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizin kalitesine kıyasla ücretlerimiz oldukça ekonomiktir. Ücretlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR