• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çalışkan Yol Yardım Hizmetleri

Adres :

Çalılıöz Mah. 461. Sok. No: 2/2 Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Çalışkan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 617 00 71

Whatsapp 2:

0 (553) 988 59 58

Her araç sahibinin en çok korktuğu konuların başında, araçlarının beklenmedik anlarda arıza yapması ve yolda kalmak gelir. Bu tarz durumlarda bilgili sürücüler hatayı onarabilirken, bazı sürücüler aynı deneyime sahip olmayabilir. Biz Çalışkan Yol Yardım Hizmetleri olarak, oto kurtarma alanında hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman sizlere güvenilir ve nitelikli çözümler üretiyoruz.

Kırıkkale oto kurtarma hizmeti veren firmalar arasında, bu hizmeti hızlı, güvenli ve profesyonel biçimde gerçekleştiren işletmemiz farkını ortaya koymaktadır. İşimizi her daim, kalite, hız ve nitelik ilkeleri çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Bu ilkeler doğrultusunda oluşturduğumuz çalışma disiplini sayesinde sizlere her zaman doğru ve verimli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İşletmemiz, alanında sunduğu hizmetler ışığında, her zaman diğer firmalara örnek bir işletme olmayı hedeflemektedir. Bu amacımız doğrultusunda, her çalışma arkadaşımız ile sorumluluk bilincine sahip bir biçimde görevimizi üstlenmekteyiz. 7/24 hizmet veren işletmemizi gönül rahatlığı ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an arayabilirsiniz.

Çalışkan Yol Yardım Hizmetleri olarak, her zaman öncelikli isteğimiz müşterilerimizin aldığı hizmetten memnuniyet duymasıdır. Bu memnuniyeti sağlamak için, yardıma ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize hızlı bir şekilde cevap veriyor ve bulundukları konuma kısa süre içinde ulaşıyoruz. Bu tarz durumlarla karşı karşıya geldiğinizde, güvenilir ve hızlı hizmet sunan bir işletmeden yardım almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere memnuniyetle yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR