• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Fren Servisi

Adres :

Muğla Sanayi Sitesi Orhaniye Mah. 153 Sok. No: 1-2 Muğla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muammer Demir - Ozan Can Biçer

E-Posta Adresi :

canfrenservisi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 205 35 52

Whatsapp 2:

0 (535) 434 63 02

Firmamız, Can Fren Servisi ailesi faaliyetlerini Muğla’da sürdüren ve birmilyonnokta.com üyesi olan firmalardan biridir. Kullandığınız aracın çeşidi ve modeli ne olursa olsun, düzenli bakım ve kontrol yaptırmak oldukça önemlidir ve hayati önem taşır. Firmamız Muğla oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vererek, oldukça verimli çalışmalara imza atmaktadır.

Sizlere ihtiyaç duyduğunuz teknik konularda destek sağlamak firmamızın en temel görevidir. Bu doğrultuda yön vermiş olduğumuz hizmet süreçlerinde daima kalite standartları gereğince adımlar atıyoruz. Sizlere çok boyutlu ve verim sağlayabileceğiniz pratik çözümler üretmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz farklı hizmet alanlarını hizmet portföyümüze ekleyerek, başarılı çalışma hayatımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.

Firmamız başta ağır vasıta bakımı olmak üzere; fren balata değişimleri, yağ değişimi, kamyon mekanik bakım hizmetleri gibi temel ihtiyaçlara yönelik olarak hizmet sağlamaktadır. Pek çok araç markası ve modeli için geliştirdiğimiz çözüm süreçlerinden oldukça memnuniyet duyacağınızdan yana şüpheniz olmasın. Araçlarınızdaki eksikleri ileri yöntem ve tekniklerle belirleyerek en uygun olan çözüm yollarını sizlere sunuyoruz.

Sizlere kaliteli ve yüksek standartlı bir hizmet süreci sunmak firmamız için oldukça önemli ve değerlidir. Araç teknik bakımı konusunda yılların tecrübesi ile ilerlemeye devam eden firmamız en yenilikçi çözümleri hizmet portföyüne katarak ilerlemektedir. Sizler de ağır vasıta araçlardan otomobillere kadar her konuda teknik desteği firmamızdan güvenle alıp hizmet sürecine dahil olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR