• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Oto Kuaför ve Oto Aksesuar

Adres :

Yunusemre Mah. 45 Nolu Sok. No: 17 Bursa » Mustafakemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Can

E-Posta Adresi :

caneren548@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 257 19 59

Günümüzde araçlarımız iklim şartları, hava koşulları yol durumları derken iç dış malzeme olarak yıpranmakta ve ilk alındığında ki o güzelim yeniliğini kaybetmektedir. Özellikle dış görünüm olarak kaporta aksamında ve boya kısmında ki çizikler orijinal renginde ki solmalar araç sahiplerini oldukça rahatsız etmektedir. İşte burada devreye oto kuaför sistemleri girmektedir. Aracınızın tıpkı ilk aldığınızdaki gibi tertemiz, pırıl pırıl görünmesi mevcut çiziklerden arınmış olduğunu görmek keyfimize keyif katacaktır.

İşte tamda burada devreye işinin uzmanı araçtan anlayan kişilerin girmesi gerekir. Kaliteli, işinin ehli ustalarla çalıştığımızı belirtmek isteriz. Can Oto Kuaför ve Oto aksesuar, alanında uzman işini kalite yapan işlem sonucunda memnun kalacağınız bir firma alarak sektörde yerini almıştır. Bursa oto kuaför ve oto aksesuar alanında fark yaratan firma hizmetleriyle göz dolduruyor. Araçlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz iç ve dış bakımlarının titizlikle yapılacağı, işlem bittikten sonra aracınızı tıpkı ilk aldığınız gün ki gibi bulacağınızı garanti ediyor sonuçtan memnun olacağınıza inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyoruz.

Firmamız oto aksesuar olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bizlerden alacağınız hizmetlere gelince; boya koruma işlemi, jant temizliği ve onarımı, araç içi temizliği, çizik rötuş onarımı, pasta cila işlemi, motor temizliği, anti bakteriyel bakım, iç steril işlemi ve daha nice araç içi ve dışı bakım hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yaptığımız bu işlemler sonucunda sizlerin memnuniyetini göreceğimiz gibi aracınızın da ikinci el piyasasında değeri artacaktır. Sizleri memnun edeceğimize inanıyor, en yakın zamanda görüşmeyi temenni ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR