• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Oto ve Halı Yıkama

Adres :

Sarıcalar Mah. Yunus Emre Cad. No: 24/27 Silifke Mersin Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Can

E-Posta Adresi :

alican3306@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 266 11 03

Kullandığınız araçlar bir süre sonra doğal olarak kirlenmeye başlar. Araç içerisinde yer edinen tozlar havaya karışarak sağlığınıza zarar vermeye başlar. Eğer toplu taşıma aracı kullanıyorsanız bu süreç daha kısa sürede gerçekleşir. Okul servisi, işçi servisi, otobüsler vs. düzenli olarak temizlenmelidir. Sürekli kullanım halindeki araçların temizliği aksatıldığı sürece sağlığa zarar verilir. Can Oto ve Halı Yıkama ailesi olarak öncelikle kullandığınız araçları detaylı bir şekilde yıkıyor, temizliyoruz. Araç içinde taban, tavan ve koltuk temizliğinden sonra aracınızın dış temizliğini de yapıyoruz. Özel makinelerle koltuklarınızı yıkıyor ve kurutuyoruz. Aracınızı gün içinde teslim alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mersin otomotiv sektöründe verdiğimiz araç yıkama işlemleriyle birlikte halı yıkama hizmeti de veriyoruz. Ev ve iş yerlerinizde kullandığınız halılar belirli bir süre sonra toz ve leke tutmaya başlar. Halılarınızın temiz olmaması durumunda hem ortamda hoş olmayan bir görüntü oluşur hem de sağlığınız olumsuz etkilenir. Kendi yöntemlerinizle yapacağınız yıkama işleminde gereğinden fazla su ve enerji harcamış olursunuz. Maddi ve manevi anlamda zarara uğramamak için firmamızı tercih ederek kullandığınız halıları yıkatabilirsiniz.

Alanında profesyonel ekibimiz sizin için en iyi çalışmaları gerçekleştirecektir. Kısa sürede tamamlanmış olan yıkama işlemleri uygun fiyat aralığına sahiptir. Yüksek kaliteye sahip kimyasallar ve özel makineler kullanarak etkili, doğru ve kesin çözümlü çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR